Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

IBM ve Emirates arasında dev anlaşma

16 Haziran, 2016 | 07:18

Emirates Hava Yolları IBM Dubai merkezli Emirates Hava Yolları ile ABD’li teknoloji devi IBM, 10 yıllık bir anlaşma imzaladı.

IBM ile Emirates arasında varılan anlaşma ile birlikte, Emirates’in yolcu destek sistemindeki verimliliği artırmak amacıyla bilgi teknolojileri hizmeti sağlayacak. 10 yıllığına imzalanan anlaşmanın maliyeti 300 milyon dolar.

IBM, Emirates’in bilgilerini şifrelemek için destek verecek ve sistemin farklı yazılım parçalarının daha etkili çalışmasını sağlayacak.

Yüzde 50’nin üzerinde bir sıçramayla 1.93 milyar dolar kar açıklayan Emirates, dünyanın dördüncü büyük uluslararası yolcu taşıyıcısı konumunda.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Emirates, Emirates Hava Yolları, Emirates IBM, IBM,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları