Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ibiza’da rock dolu günler

28 Ekim, 2009 | 13:18

Ibiza Rock Sadece İspanya ve Avrupa’nın değil tüm dünyanın en büyük turizm ve eğlence merkezlerinden Ibiza, büyük bir rock müzik festivaline hazırlanıyor.

Eğer Ibiza’yı sabaha kadar klüp müziği çalan bir yer olarak düşünüyorsanız haklısınız. Fakat bu düşünceyi değiştirmek için, Classic Rock, Metal Hammer, Classic Prog, Rock Radio ve Scuzz TV sponsorluğunda 1 hafta boyunca ünlü rock gruplarının katılacağı bir organizasyon düzenleniyor.

Toplam 5 gece sürecek organizasyonda, klasik rock, NWOBHM, Klassic ve Heavy Metal, genç rockçılar ve çok daha fazlasını görebilirsiniz.

Dünyanın en ünlü klüp adalarından biri olan İbiza ilk kez böyle bir organizasyonla tanışacak.

Dünyadan toplam 20 grubun katılacağı organizasyonda, Wolf, Grand Magus, Die Apokalyptischen Reiter, Alestorm, TYR, Battlelore ve Attica Rage ve çok daha fazlası yakında açıklanacak. İspanya’nın da ünlü rock gruplarının yer alacağı organizasyona yoğun ilgi bekleniyor.

Festivalin kesin tarihi yakında açıklanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, İbiza adası, İbiza adası balayı, İbiza adası turları, İbiza adasında gece hayatı, İbiza adasında tatil, İbiza balayı, İbiza balayı turları, İbiza gece hayatı, İbiza gece kulüpleri, ibiza geceleri, İbiza tatil, İbiza turları, İbiza’da balayı, İbiza’da balayı turları, İspanya’da gezilecek,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları