Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ibiza ve Mallorca Bölgesel Hükümeti Uçuşlarda Alkol Yasağı İstiyor

14 Temmuz, 2017 | 12:34

Ibiza Party

Ibiza ve Mallorca bölgesel hükümeti, bölgeye gelen uçuşlarda ve havalimanlarında uygulanacak bir alkol yasağı istiyor.

Ibiza ve Mallorca Bölgesel Hükümeti Uçuşlarda Alkol Yasağı İstiyor

Geçen Mayıs ayında Palma de Mallorca havalimanı’nda İspanyol polisi, Ryanair’e ait olan bir uçakta devam eden bir kavgayı ayırmak zorunda kaldı. Üç alkollü erkek Manchester’den Mallorca’ya kadar bütün uçuş sırasında dövüşmüştü. Bu olaylar gibi, Mallorca ve komşu adalarındaki turizm merkezlerinde son dönemde artış gösteren alkollü olaylarda arbade yaşanarak şiddet uygulandığı gözetiliyor. Bazı turistler daha uçakta içmeye başlayarak havalimanına iner inmez olay çıkarmaya başlıyor.

Mallorca ve Ibiza´da görev yapan güvenlik güçlerinin sıkça sarhoş yolculara müdahale etmek zorunda olduklarını belirten yerel hükümet, istenilen alkol yasağının “anti-sosyal turizm”e karşı bir önlem olarak düşünüldüğünü belirtiyor. Bölgesel hükümet böylesi bir yasağın Avrupa Birliği ve merkezi hükümet tarafından konulmasını talep ediyor.

Kaynak; 1

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alkol Yasağı, İbiza, İspanya, Mallorca,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları