Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İbiza’da ünlü sezonu açıldı

06 Temmuz, 2016 | 07:25

Alessandra Ambrosio ibiza Muhteşem güzellikteki sahilleri ve renkli gece hayatıyla İspanyol adalarının en hareketlisi İbiza’da, ünlüler sezonu açtı.

İspanyol adaları arasında çılgın gece partileri, ünlü DJ performansları ve muhteşem sahilleriyle ünlü İbiza adası yaza “merhaba” dedi.

Alessandra Ambrosio, nişanlısı Jamie Mazur ve iki çocuğu ile İbiza’da…

Ünlü model Alessandra Ambrosio, Jamie Mazur ve iki çocuğuyla İbiza’da görüntülendi. Geride bıraktığımız yıl olduğu gibi yine İbiza Turu tercih eden çift, önceki gün sahilde çocuklarıyla eğlenirken objektiflere takıldı.

Hep birlikte İbiza’nın serin sularına kendilerini bırakan aile üyelerinin bir hayli eğlenceli vakit geçirdikleri her hallerinden belli oluyordu.

Alessandra Ambrosio ve çocuklarının İbiza tatillerinden memnun kaldığı, bu nedenle iş programları el verirse tatillerini bir süre daha uzatmak istedikleri konuşuluyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alessandra Ambrosio, Alessandra Ambrosio bikini, Alessandra Ambrosio ibiza, İbiza, İbiza adası, İspanyol Adaları, Jamie Mazur,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları