Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ibiza turları artık Türklerin de gözdesi

05 Ağustos, 2014 | 14:34

İbiza turları

Türkiye’nin sahillerinden sıkılan tatilcilerin yeni gözdeleri arasında artık İspanya’nın meşhur Ibiza adası da var. Ibiza turları son yıllarda Türk turistler tarafından da büyük ilgi görüyor.

Sabah gazetesinden Mert Vidinli’nin haberine göre sosyal medyada Yunan adası Mykonos’tan sonra en çok tatil fotoğraflarının paylaşıldığı yer Ibiza adası. Ayrıca dünyaca ünlü yıldızların ses getiren haberleri de Ibiza kaynaklı. Orlando Bloom’un, eski eşi Miranda Kerr yüzünden Justin Bieber’ı yumruklaması adanın en ünlü mekanlarından Cipriani’de yaşandı…

Leonardo Di Caprio’nun sevgilisi Toni Garrn, üstsüz güneşlenirken paparazzilere yakalandı. Partilerin vazgeçilmez ismi Lindsay Lohan, bir grup arkadaşıyla birlikte tatil için Ibiza’yı tercih etti… Biz de gözümüzü Ibiza’ya diktik ve adanın en popüler mekanlarını keşfettik.

Eylül’ün ilk haftasında Ibiza’da kapanış partileri yapılacak. BodrumÇeşme- Mykonos şeytan üçgeninden çıkmak isteyenler, hemen tatil programlarını yapsın.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İbiza, Ibiza ada turları, İbiza adası, İbiza İspanya, İbiza turları, İspanya, İspanya Turları, mert vidinli, miranda kerr,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları