Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İbiza partilerinde kendinizden geçmeye ne dersiniz?

22 Ağustos, 2014 | 21:17

İbiza partilerine katılmaya ne dersiniz? İspanya’nın dünyaca ünlü turizm merkezi İbiza’da günün 24 saati doludizgin yaşanıyor.

Plajları, eğlence mekanları ve çılgın gece partileriyle ünlü İbiza’da günler su gibi akıp geçiyor.

İspanya’nın özerk bölgelerinden Balear Adaları’ndan biri olan İbiza, eğlence dünyasının Avrupa’daki en önemli merkezlerinden…

Masmavi denize upuzun kumsalların eşlik ettiği adada üç şehir bulunuyor. İbiza Town, Santa Eularia del Rue ve Sant Antoni de Portmany. Aynı zamanda “Özgürlükler Adası’ olarak da bilinen İbiza’da çılgın partilere de hazır olmalısınız.

Eğlencenin bir dakika olsun hız kesmediği adada her mekandan dışarıya taşan müzik sesleri, sokaklardaki ve plajlardaki hareketliliğe karışıyor. Özellikle de yazın David Guetta gibi dünyanın en ünlü DJ’leriyle düzenlenen partiler, adaya gelenleri fazlasıyla memnun ediyor.

Gece hayatının yanında İbiza, aynı zamanda meşhur plajlarıyla da tanınıyor. Bunlardan en popüleri Bora Bora Plajı. Eğlence işte bu upuzun plajda başlıyor. Diğer bir ünlü Salines Plajı’nda da benzer manzaralar var. Sant Antoni Plajı ise gün batımını seyretmek isteyenlerin uğrak mekanı.

Jet sosyetesinin tercih ettiği İbiza’da her an ünlü bir simayla karşılaşabilirsiniz.

DJ kabininde ünlüler geçidi

Dünyaca ünlü DJ’lerin müzik ziyafeti yaşattığı İbiza’da, sosyetik güzel Paris Hilton ve Yüzüklerin Efendisi filminden tanıdığımız Elijah Wood da İspanya turuna çıkan turistlere unutamayacakları anlar yaşattı.

Adadaki gece kulüpleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da DJ’lik yapmaları için ünlü isimlerle anlaştı.

Son olarak bir gece kulübü, Paris Hilton ve Yüzüklerin Efendisi filminin yıldızı Elijah Wood’a kabinde yer vererek seyircilerin eğlenceli vakit geçirmesini sağladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
David Guetta, David Guetta ibiza, DJ David Guetta, Elijah Wood, Elijah Wood ibiza, İbiza, ibiza da neler yapılır, ibiza eğlence, İbiza gece hayatı, İbiza gece kulüpleri, İbiza haberleri, İbiza paris hilton, Ibiza parti, İbiza partileri, İbiza party, İbiza plajları, İbiza sahilleri, İbiza Town, İbiza Turu, İspanya, İspanya İbiza, İspanya İbiza Adası, İspanya Turları, İspanya Turu, Paris Hilton, Sant Antoni de Portmany, Santa Eularia del Rue,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları