Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İbiza Burn Residency 2018 gün sayıyor!

29 Mayıs, 2018 | 16:30

İbiza Burn Residency 2018 gün sayıyor!

İbiza’da bu sene 8. kez düzenlenecek olan ve oldukça büyük ilgi gören dünyanın en büyük DJ yarışması BURN Residency en başarılı yeni yeteneği keşfetmeye hazırlanıyor. BURN Residency, tüm dünyadan binlerce yetenekli DJ’i, 2017’nin birincisi olan Furkan Kurt’un ayak izlerini takip etmeye davet ediyor.

Dünya müzik sektöründe oldukça fazla popülariteye kavuşan DJ yarışması BURN Residency için her şey hazır.

Her yıl İspanya‘nın turizm cenneti İbiza’da düzenlenen ve Türkiye dahil, Rusya, İtalya, Norveç, Polonya, Romanya, İspanya, Brezilya, İsveç ve Macaristan’ın gelecek vaat eden DJ’lerin yarıştığı BURN Residency 2018’e artık sayılı günler kaldı.

Geçtiğimiz senelerde Pete Tong, Luciano, Seth Troxler ve Loco Dice gibi isimlerin yol gösterdiği yetenekler arasında yer almak için başvurular tamamlandı.

Dünyada elektronik müziğin en önemli inisiyatiflerinden biri olarak kabul edilen BURN Residency, yeni jenerasyonun yetenekli DJ’leri arasına girmek için çok önemli bir fırsat sunmakta.

İbiza Burn Residency 2018 gün sayıyor!

Mixleriyle finale kalan DJ’ler, çok güçlü bir yetenek programına katılmaya hak kazanmanın yanı sıra tam 5 hafta süresince İspanya’nın turizm cenneti Ibiza’nın ikonik kulüplerinde sahne alma fırsatına da sahip olacaklar.

Yarışmacılar ayrıca kariyeri için harcamak üzere tam 100.000 Euro’luk büyük ödülün de sahibi olmak için kıyasıya mücadele edecek.

BURN Residency 2017'nin en iyisi Furkan Kurt seçilmişti

BURN Residency 2017’nin en iyisi Furkan Kurt seçilmişti

BURN Residency, geçtiğimiz yılın en iyi DJ keşfini Türkiye’den Furkan Kurt’u seçerek sonuçlandırmıştı.

Verilen çeşitli görevleri ve yarışmaları en iyi şekilde başarıyla tamamlayan Furkan Kurt, son üçe kaldığı BURN Residency 2017’de Carl Cox, Pete Tong ve Luciano gibi endüstrinin en önemli isimleri tarafından birincilik unvanına layık görülmüştü.

WTS kalitesi ve güvencesiyle İspanya İbiza Turları sizi bekliyor.

Geçtiğimiz sene Big Burn İstanbul Festivali’nde çaldığı setle jüriyi önceden etkileyen Furkan Kurt, o günden bu yana Klein, Lucca, Flamme ve Drone’un resident DJ’leri arasına girmeyi başardı.

İbiza'daki BURN Residency'de Kerem Tekinalp de yarışacak

BURN Residency 2018’de Türkiye’yi Kerem Tekinalp temsil edecek

House & Techno müzikten hoşlanan genç DJ, Mark Knight, Pete Tong ve Jamie Jones’dan ilham aldığını söylerken, hedefi hakkında ise “Avrupa çapındaki festivallerde işimi yaparken, bir yandan da performansımı ve yapımcılık konusundaki yetkinliğimi geliştirmek istiyorum” açıklamasında bulundu.

Kerem tekinalp ayrıca BURN Residency 2018’e seçildiğini öğrendiği zaman çok heyecanlandığını belirterek, “Binlerce adayın arasından seçildiğimi bildiren haberi aldığımda çok heyecanlandım ve bundan dolayı çok gururlandım.” dedi.

23 Mayıs’ta başlayan ve yarın sona erecek olan İbiza’daki BURN Residency 2018 açılış partileri devam ediyor.

Belirlenen 10 DJ sahnesinde Uluslararası Müzik Zirvesi’ne katılacak. Ünlü DJ’lerin de olduğu partilerde çalacak adaylar, panellere de katılacak.

Son olarak, 10 DJ’den biri, Ibiza parti sezonunu açan IMS Dalt Villa 2018’de birinciliğini ilan edecek.

BURN Residency Festival Turu

BURN Residency DJ’leri haziran ce temmuz aylarında boyunca, Madrid, KappaFutur Festivali, Torino, Big BURN İstanbul, Cluj gibi en büyük festivaller de dahil Avrupa’nın dört bir yanında performanslarını sergileyecek.

BURN Residency’de 3 – 8 Eylül arasında ise final var. Her DJ, gemiyle yapılacak Akdeniz turunda performanslarını sergilerken, ancak tek DJ birinciliğe ulaşacak. BURN Residency 2018’de ipi göğüsleyen DJ’ye 100.000 euro yatırım yapılmak üzere seçilecek.

Dün (25 Mayıs) Ibiza Dalt Vila’da sahne alan 2017’nin birincisi Furkan Kurt’un performansını aşağıdaki linkten izlmyebilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
BURN Residency 2018, Furkan Kurt, İbiza, İspanya, Kerem Tekinalp, Luciano, Pete Tong, Seth Troxler,

Turizm Yorumları

Yunanistan'da Eğitim Büyüyor

Yunanistan Üniversiteleri Yunanistan son yıllarda eğitim alanında çeşitli yenilikler yaparak, Üniversitelerini dünya sıralamalarında üst sıralara taşımayı başardı.

Sanat Dünyası Yunanistan'da Ev Alıyor

Sanat Dünyasının Yıldızları Yunanistan’da Ev Alıyor Vatanım Sensin dizisi başrol oyuncuları Bergüzar Korel ile eşi Halit Ergenç, Yunanistan'da ev almaya karar vermişler.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları