Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İbiza’dan vazgeçemiyorlar

26 Haziran, 2014 | 11:49

İbiza'dan vazgeçemiyorlar Tatil sezonunun açılmasıyla birlikte tüm yılın yorgunluğunu atmak isteyenler tatil rotalarını belirliyorlar.

Bu aylarda en çok nerede bir ünlüyle karşılaşabiliriz diyorsanız tek yanıtı var: İbiza adası.

İspanya‘ya bağlı Balear Adaları arasında yer alan Ibiza, ünlülerin vazgeçilmez destinasyonlarından. Özellikle son 30 yıldır turizm alanında büyük gelişme kaydeden adanın müdavimleri orada en azından birkaç gün geçirmeden tatillerini bitirmiyorlar… Snejder,Yolanthe Cabau,Elle MacPherson,Paris Hilton,Beyonce,Toni Garrn,Damian Lewis,Kate Middleton,Prens William,Sienna Miller,Jude Law,Rita Ora ,Mesut Özil gibi birçok ünlü İbiza’dan vazgeçemiyor.

Yıllar boyunca bu adanın tutkunu olan, adları neredeyse bu adayla özdeşleşen ünlüler, ‘özgürlük adası’ Ibiza’ya her yıl uğruyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balear Adaları, Beyonce, Damian Lewis, Elle MacPherson, İbiza, İbiza tatil, İspanya İbiza, ispanya tatil, Jude Law, Kate Middleton, Mesut Özil, Paris Hilton, Prens William, Rita Ora, Sienna Miller, Snejder, Tatil, Toni Garrn, Yolanthe Cabau,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları