Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İbis Otel Esenyurt hizmete açıldı

25 Şubat, 2013 | 12:10

İbis Otel Esenyurt hizmete açıldı İbis Otel Esenyurt hizmete açıldı/Turizm Haberleri

Türkiye’de hızla büyüyen ekonomik şehir otelciliği konseptine odaklanmış ilk ve tek Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı olan Akfen GYO tarafından yatırımı tamamlanan ve stratejik ortağı Avrupa’nın lider otel işletmecisi Accor tarafından işletilen İbis Otel Esenyurt / İstanbul, hizmete açıldı.

İbis Otel Esenyurt, İstanbul’un gelişim aksı üzerinde bulunan Esenyurt’ta E-5 karayoluna cepheli bir konumda yer alıyor.

İbis Otel Esenyurt, ikisi engelli odası olmak üzere 156 oda, çok amaçlı salon, üç toplantı salonu, restoran, bar, açık ve kapalı otoparkı ile müşterilerine hizmet vermeye başladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İbis Otel, İbis Otel Esenyurt, İbis Otel Esenyurt açıldı, İstanbul, istanbul İbis, İstanbul Otelleri, Otel, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları