Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Iberia, 2 yıl aradan sonra Küba seferlerini yeniden başlattı

03 Haziran, 2015 | 08:00

İspanyol havayolu şirketi Iberia, 2 yıl aradan sonra Küba seferlerini yeniden başlattı.

Iberia Havayolları’ndan yapılan açıklamada, ABD ve Küba ilişkilerinin normalleştirdiği bir dönemde söz konusu seferlerin şirkete kar olarak geri dönmesinin beklendiği ifade edildi.

Iberia Airlines, 2 yıl ara verdikleri  Madrid-Havana seferlerine pazartesi günü yaptığı uçuşla yeniden başladı. İspanyol firmanın Küba’nın başkenti Havana’ya ayda 5 sefer düzenlemesi bekleniyor.

Iberia, 2013 yılında Küba’nın başkenti Havana ile bazı Güney Amerika seferlerini durdurmuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Güney Amerika, Güney Amerika seferleri, Güney Amerika uçak, havana uçak bileti, İberia, Iberia havana, Iberia havana madrid, İberia Havayolları, Iberia ispanya, Iberia küba, Iberia küba seferleri, Iberia küba uçak, Küba Havana, Küba seferleri, Küba Turu, Küba uçak bileti,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları