Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İberia Havayolları uçağında uyuşturucu şoku

16 Eylül, 2009 | 18:24

İspanyol İberia hava yollarına bağlı bir yolcu uçağı, midesinde uyuşturucu taşıyan bir Alman yolcunun rahatsızlanması üzerine Dominik Cumhuriyeti‘ne acil iniş yapmak zorunda kaldı.

Dominik Cumhuriyeti uyuşturucuyla mücadele biriminin bildirisinde, yolcunun midesinde taşıdığı çok miktarda uyuşturucudan kaynaklandığı belirtilen şiddetli karın ağrısı nedeniyle, Kosta Rika İspanya seferini yapan uçağın acil iniş yapmak zorunda kaldığı belirtildi.

Ağrının şiddetinden bilincini kaybeden Alman yolcunun askeri hastaneye kaldırıldığı ve burada yapılan müdahale sonucunda midesinden çok sayıda uyuşturucu kapsülünün çıkarıldığı açıklandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alman Yolcu, Alman Yolcu Uyuşturucu, Dominik Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti Acil İniş, İberia Hava Yolları, İberia Havayolları, İberia Havayolları Haberleri, İberia Havayolları Uyuşturucu, İspanyol İberia Hava Yolları, Kosta Rika İspanya, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları