Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hyatt Ve Expedia Anlaştı

04 Ağustos, 2017 | 09:52

Hyatt Grand Hotel

 

Hyatt Otelleri, Expedia ile direkt rezervasyonlarda yaşadığı anlaşmazlığı hallettiklerini açıkladı.

Hyatt Ve Expedia Anlaştı

Hyatt şirketleri, Expedia’nın kontrolünde direkt rezervasyonları yönetiyor. Ama son zamanlarda iki firma arasında bu konuda yaşanılan gerginlikler sonucunda ortaya çıkan kriz, bir kaç aydır yapılan görüşmeler ile aşıldı. Expedia üzerinden yapılan fiyatlamalarda, direkt rezervasyon üzerinden yapılan fiyatlara endeksli satışlar yapılmasını isteyeyn Hyatt yetkilileri, Expedia yetkilileriyle anlaştı.

Hyatt yetkilisi, Expedia ile üretken görüşmeler yaptık ve dağıtım maliyetleri ve esneklik konusundaki endişelerimizi ele alan başlıklar da anlaştık. diye belirtirken. Aynı zamanda, “Otellerimizin odaları, Expedia platformlarında kesintisiz olarak satılmaya devam edecektir.” dedi.

Expedia, yaptığı açıklamada, “Dünyanın dört bir yanından yüz bin otel işletmesi ile ortaklık kuruyoruz ve sunduğumuz değeri yaşıyoruz. Amacımız, daha fazla esneklik ve araçlar ve teknolojiye erişim sağlayarak Hyatt sahiplerine destek olmak” dedi.

Öte yandan, Hyatt, yakın zamanda, dağıtım maliyetlerini azaltmak ve talebi artırmak için Booking.com ile yeni girişimler başlattı.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Expedia, Hyatt,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları