Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hyatt Ve Expedia Anlaştı

04 Ağustos, 2017 | 09:52

Hyatt Grand Hotel

 

Hyatt Otelleri, Expedia ile direkt rezervasyonlarda yaşadığı anlaşmazlığı hallettiklerini açıkladı.

Hyatt Ve Expedia Anlaştı

Hyatt şirketleri, Expedia’nın kontrolünde direkt rezervasyonları yönetiyor. Ama son zamanlarda iki firma arasında bu konuda yaşanılan gerginlikler sonucunda ortaya çıkan kriz, bir kaç aydır yapılan görüşmeler ile aşıldı. Expedia üzerinden yapılan fiyatlamalarda, direkt rezervasyon üzerinden yapılan fiyatlara endeksli satışlar yapılmasını isteyeyn Hyatt yetkilileri, Expedia yetkilileriyle anlaştı.

Hyatt yetkilisi, Expedia ile üretken görüşmeler yaptık ve dağıtım maliyetleri ve esneklik konusundaki endişelerimizi ele alan başlıklar da anlaştık. diye belirtirken. Aynı zamanda, “Otellerimizin odaları, Expedia platformlarında kesintisiz olarak satılmaya devam edecektir.” dedi.

Expedia, yaptığı açıklamada, “Dünyanın dört bir yanından yüz bin otel işletmesi ile ortaklık kuruyoruz ve sunduğumuz değeri yaşıyoruz. Amacımız, daha fazla esneklik ve araçlar ve teknolojiye erişim sağlayarak Hyatt sahiplerine destek olmak” dedi.

Öte yandan, Hyatt, yakın zamanda, dağıtım maliyetlerini azaltmak ve talebi artırmak için Booking.com ile yeni girişimler başlattı.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Expedia, Hyatt,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları