Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hürser Tekinoktay ilk ismi açıkladı

02 Nisan, 2012 | 18:42

Turizm Camiasının başarılı isimlerinden World Travel Service’in Kurucusu Hürser Tekinoktay, yaptığı açıklama ile bir sonraki kongrede Beşiktaş kulübüne başkan adayı olacağını bildirmişti.

Hürser Tekinoktay, bugün listesindeki ilk ismi de açıkladı. Eski Beşiktaş Belediye Başkanı Ayfer Atay, Hürser Tekinoktay ile birlikte çalışmalara başladı.

Tekinoktay, 10 yıl zarfında Beşiktaş İlçesi’nde belediye başkanlığı yapmış olan, sevilen ve sayılan Ayfer Atay ile birlikte çalışmalara başladı.

Hürser Tekinoktay tarafından kamuoyuna yapılan açıklama şöyle;

“Değerli Basın Mensupları,

25 Mart’ta yapılan Olağanüstü Kongre’nin ardından, değerli dostlarımızla birlikte, bundan sonra yapılacak ilk kongrede geçmişi büyük başarılarla dolu Beşiktaş’ın artık çaresiz kalmayacağını ve bu nedenle her türlü sorunun çözümü için Beşiktaş’a hizmet etmeye hazır olduğumuzu spor kamuoyuna geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk.

Bu süreçte, eski Beşiktaş Belediye Başkanı Sn. Ayfer Atay’ın da bizlerle birlikte çalışmalarına başladığını Beşiktaş Camiası’na ve tüm spor kamuoyuna duyururuz.

AYFER ATAY KİMDİR?

Beşiktaş’a ve Beşiktaş halkına uzun yıllar büyük hizmetlerde bulunan eski Beşiktaş Belediye Başkanı Ayfer Atay, gençlik yıllarında Beşiktaş Kulübü’nün de ilk amatör branşlarından biri olan boks sporunu fiilen Kuleli Askeri Lisesi’ndeki öğrencilik yıllarında yaptıktan sonra uzun süre futbol oynadığı Ortaköy Spor Kulübü’nde de 30 yıl Genel Kaptanlık ve Kulüp Başkanlığı yapmıştır.

6802 Sicil numaralı Beşiktaş Kongre üyesi olan Ayfer Atay, 1989-99 Yılları arasında Süleyman Seba ile birlikte görev yaptıkları dönemde Beşiktaş JK için birçok spor tesis ve alanı yaratmış olmasıyla Beşiktaş camiasınca sevilen ve sayılan bir isim olmuştur.

Ayfer Atay, Beşiktaş Belediye Başkanı olarak görev yaptığı 10 yıl zarfında Beşiktaş İlçesi’nde, Beşiktaş JK kullanımına sunulmak üzere ;

Fulya Şan Ökten Spor Tesisleri, Çilekli Spor Tesisleri, BJK Koleji , Süleyman Seba Kapalı Spor Salonu, Akaretlerdeki Kulüp Binasının da yeraldığı plazaları, Kartal Yuvası olarak bilinen Beşiktaşlı Eski Sporcular Derneği Lokali, Akatlar Spor Tesisleri gibi , birçok sosyal tesis ve hizmeti Sn.Süleyman Seba ile birlikte yürüttüğü çalışmalarda Beşiktaş JK’ne kazandırmıştır…

Bu tesis ve hizmetlerin yanı sıra ilçe sınırlarından taşacak şekilde birçok genç sporcunun yetişmesini sağlayacak imkânlar da yaratmıştır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ayfer Atay, Ayfer Atay Beşiktaş, Ayfer Atay kimdir, Beşiktaş, Beşiktaş Belediyesi, Beşiktaş haberleri, Hürser Tekinoktay, Hürser Tekinoktay Başkan Adayı, Hürser Tekinoktay Beşiktaş, Hürser Tekinoktay ilk ismi açıkladı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları