Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hürser Tekinoktay’ ın ekibindeki ikinci isim; Müslüm Gülhan

14 Mayıs, 2012 | 18:38

Turizm camiasının başarılı isimlerinden Hürser Tekinoktay  2014′te yapılacak Beşiktaş Genel Kurul’unda Beşiktaş başkan adayı olacağını açıklamıştı. Hürser Tekinoktay ekibindeki isimlerden bir tanesini daha duyurdu; Müslüm Gülhan.

Hürser Tekinoktay’ ın ekibinde olduğunu duyurduğu isim olan Müslüm Gülhan Haliç Üniversitesi futbol takımıyla 2 kez Avrupa Şampiyonluğuna ulaşmıştı. Müslüm Gülhan uluslararası başarılara imza atarak Türkiye’ nin adını dünyaya duyurarak Türk turizmine katkı sağlıyor.

Hürser Tekinoktay’ın basın açıklaması;

Değerli Basın Mensupları,

25 Mart’ta yapılan Olağanüstü Kongre’nin ardından, değerli dostlarımızla birlikte, bundan sonra yapılacak ilk kongrede geçmişi büyük başarılarla dolu Beşiktaş’ın artık çaresiz kalmayacağını ve bu nedenle her türlü sorunun çözümü için Beşiktaş’a hizmet etmeye hazır olduğumuzu spor kamuoyuna duyurmuştuk. Eski Beşiktaş Belediye Başkanı, siyah beyazlı camianın önde gelen ve sevilen isimlerinden Ayfer Atay ekibimizde açıkladığımız ilk isim olmuştu. Belirli periyotlarla açıklamaya devam edeceğimiz ekip arkadaşlarımızdan ikincisini sizlere takdim ediyoruz.

Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölüm Başkanı ve Spor Akademisinin kurucularından değerli spor adamı Müslüm Gülhan’ın da bizlerle birlikte çalışmalarına başladığını;
Hem sporcu, hem de spor yöneticisi geçmişiyle AR-GE çalışmalarımızda ekibimize ve en başta Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne büyük katkılar sağlayacağına inandığımızı Beşiktaş Camiasına ve tüm spor kamuoyuna duyururuz.

Hürser Tekinoktay

Beşiktaş Kulübü Üyesi
2014 Genel Kurul Başkan adayı

Müslüm Kemal Gülhan Kimdir?

Profesyonel olarak futbol oynadığı sürede Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor bölümünü kazanmış ve futbol hayatı sürerken öğrenim hayatını devam ettirerek mezuniyet başarısını göstermiştir.

10 Yıl süren Futbolculuk hayatından sonra 1993-2000 yılları arasında Beden Eğitimi öğretmeni olarak görev yapmıştır.

Sonraki süreçte İngiltere Futbol Federasyonunu The Football Association kursularına katılarak Teknik Adamlık eğitimi almış ve bu alanda da birçok başarılara imza atmıştır.

2008 yılında Öğretim görevlisi olarak bulunduğu Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümünün kurulmasına öncü olarak Türkiye’de ki Spor Akademilerine bir yenisini katmıştır.

Halen Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölüm Başkanı olarak görev yapmakta olan Müslüm Gülhan İngilizce bilmektedir olup Futbol da yapılanma ve gelişim konularında yaptığı araştırmalarla Türkiye’de ilk defa bir Üniversite’nin “Türk Futboluna Yapısal Bakış” adlı Sempozyumu düzenlemesini organize etmiş ve “Türk Futboluna Yapısal Bakış” Sempozyumunun kitaplaştırarak kamuoyuna sunmuştur.

Ayrıca 2011 Yılında Üniversiteler Arası Avrupa Futbol Şampiyonasını Türkiye’ye alınmasına öncü olup bu Organizasyonun Komite Başkanlığını yürüterek bir ilke imza atmıştır.

Kazandığı Başarıları:

Çavuşoğlu Koleji Türkiye Şampiyonluğu.
Şehremini Lisesi Türkiye Şampiyonluğu ve Asya Oyunları Şampiyonluğu.
Haliç Üniversitesi 5 kez Türkiye Şampiyonluğu.
Haliç Üniversitesi 2 kez Avrupa Şampiyonluğu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beşiktaş, Beşiktaş Genel Kurul, Haliç, Haliç Üniversitesi, Hürser Tekinoktay, Hürser Tekinoktay Başkan Adayı, Hürser Tekinoktay listesi, Müslüm Gülhan, Müslüm Gülhan Kimdir,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları