Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hülya Avşar Yunan Adaları’nda

30 Haziran, 2012 | 14:09

Ünlü sanatçı Hülya Avşar Yunan Adaları’nda…

Hülya Avşar,bu seneki yaz tatilini Yunan Adaları’nda geçirecek.Gülben Ergen’in manşete taşınan mayolu görüntülerinin ardından temkinli davranan Hülya Avşar, stüdyoya girerek seksi pozlar verdi.

Mayokini ile objektif karşısına geçen Hülya Avşar, medya kuruluşlarına gönderdiği açıklamada “Kariyerinde 52 sinema filmine imza atan Hülya Avşar, 30. sinema yılını St. Tropez’de ailesi ve arkadaşlarıyla kutlayacak” diye yazdırdı.

Avşar’ın stüdyoda mayolu pozlar vermesi “selülit korkusu yüzünden stüdyoya girdi”yorumlarına neden olurken kimilerine göre de Avşar kızı pozlarıyla ‘Bununla idare edin’ der gibiydi.

Yatla Yunan Adaları’nda

Tatili için yatla Yunan adalarına gitmeye hazırlanan ünlü sanatçıya kızı Zehra Çilingiroğlu,kardeşi Helin ve ablası Leyla Avşar eşlik edecek.Avşar Kızı, basına yakalanmamak için St. Tropez ve ardından Yunan Adaları’na gidecek. Şarkıcı, Yunan Adaları tatilindeki bikinili hallerini basına kendisi dağıtacak.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hülya Avşar, Hülya Avşar Bikinili, Hülya Avşar Haberleri, Hülya Avşar mayolu, Hülya Avşar mayolu pozlar, Hülya Avşar yaz tatili, Hülya Avşar Yunan Adaları, Leyla Avşar, St Tropez, Yunan Adaları, Yunan Adaları tatili, Yunan Adaları Turu, Yunanistan Adaları, Zehra Çilingiroğlu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları