Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hugo Chavez’in ameliyatı başarılı geçti

01 Mart, 2012 | 10:59

Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez’in kalçasında bulunan doku hasarı,Küba’da gerçekleştirilen ameliyat sonrasında ortadan kaldırıldı.

Geçen yıl habis bir tümörün çıkarıldığı yerdeki bir lezyon nedeniyle Havana’da ameliyat olan Chavez’in sağlık durumu gayet iyi.

Venezuela Devlet Başkanı Yardımcısı Elias Jaua, Chavez’in, ”Fiziksel durumunun iyi olduğunu” belirterek, cerrahi müdahalenin öngörüldüğü gibi geçtiğini, Chavez’e önümüzdeki günler boyunca bir iyileşme programının uygulanmasının beklendiğini söyledi.

Ameliyatın ne zaman yapıldığına ilişkin bilgi vermeyen Jaua, pelvis bölgesinde teşhis edilen lezyonun tamamen alındığını, organlarda hiçbir komplikasyonun saptanmadığını söyledi.

Geçen yıl Küba’da geçirdiği kanser ameliyatının ardından, Kübalı doktorlar, Venezuela Devlet Başkanı Chavez’in pelvis bölgesinde yeni bir lezyon bulduklarını açıklamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Chavez, Chavez ameliyat, Chavez ameliyatı başarılı, Chavez Küba, Elias Jaua, Hugo Chavez, Hugo Chavez sağlık durumu, Hugo Chavez Saplık, Küba, Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları