Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hugo Chavez’in ameliyatı başarılı geçti

01 Mart, 2012 | 10:59

Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez’in kalçasında bulunan doku hasarı,Küba’da gerçekleştirilen ameliyat sonrasında ortadan kaldırıldı.

Geçen yıl habis bir tümörün çıkarıldığı yerdeki bir lezyon nedeniyle Havana’da ameliyat olan Chavez’in sağlık durumu gayet iyi.

Venezuela Devlet Başkanı Yardımcısı Elias Jaua, Chavez’in, ”Fiziksel durumunun iyi olduğunu” belirterek, cerrahi müdahalenin öngörüldüğü gibi geçtiğini, Chavez’e önümüzdeki günler boyunca bir iyileşme programının uygulanmasının beklendiğini söyledi.

Ameliyatın ne zaman yapıldığına ilişkin bilgi vermeyen Jaua, pelvis bölgesinde teşhis edilen lezyonun tamamen alındığını, organlarda hiçbir komplikasyonun saptanmadığını söyledi.

Geçen yıl Küba’da geçirdiği kanser ameliyatının ardından, Kübalı doktorlar, Venezuela Devlet Başkanı Chavez’in pelvis bölgesinde yeni bir lezyon bulduklarını açıklamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Chavez, Chavez ameliyat, Chavez ameliyatı başarılı, Chavez Küba, Elias Jaua, Hugo Chavez, Hugo Chavez sağlık durumu, Hugo Chavez Saplık, Küba, Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları