Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hugo Chavez kanserden tamamen kurtulduğunu açıkladı

10 Temmuz, 2012 | 11:44

Venezüella Devlet Başkanı Hugo Chavez, yaptığı basın toplantısında tedavisinin tamamlandığını ve kanser hastalığından tamamen kurtulduğunu açıkladı.

Venezüella Devlet Başkanı Chavez düzenlediği basın toplantısında “Kanserden tamamen kurtuldum” dedi.

Hugo Chavez yaptığı konuşmada aktif olarak seçim kampanyasına başlamaya hazırlandığını belirtirken ilk olarak muhalefetin adayı Henrique Capriles’i halkı kışkırtmakla suçladı.

Capriles’in kendisine bağlı seçim bölgelerinde provokatif çalışmalar yapmakla suçlayan Venezüella Devlet Başkanı Hugo Chavez “Onlar ülkeyi istikrarsızlaştıracaklar. Şunu söylüyorum herkes dikkatli olmalı” dedi. Kazanacağından emin olduğunu belirten Chavez “Daha çok çalışmalıyız” diye konuştu.

Venezüella Devlet Başkanı Hugo Chavez bir yılı aşkın bir süredir leğen kemiği bölgesinden iki kez ameliyat olarak tümör aldırmıştı.

Ancak Venezüella liderinin kanserinin türü açıklanmamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Chavez Konseri Yendi, Henrique Capriles, Hugo Chavez, Hugo Chavez Kanser, Hugo Chavez Kanseri Yendi, Venezüella, Venezüella Devlet Başkanı, Venezüella Devlet Başkanı Chavez, Venezüella Devlet Başkanı Hugo Chavez, Venezüella Devlet Başkanı Kanser, Venezüella lideri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları