Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hugo Chavez kanserden tamamen kurtulduğunu açıkladı

10 Temmuz, 2012 | 11:44

Venezüella Devlet Başkanı Hugo Chavez, yaptığı basın toplantısında tedavisinin tamamlandığını ve kanser hastalığından tamamen kurtulduğunu açıkladı.

Venezüella Devlet Başkanı Chavez düzenlediği basın toplantısında “Kanserden tamamen kurtuldum” dedi.

Hugo Chavez yaptığı konuşmada aktif olarak seçim kampanyasına başlamaya hazırlandığını belirtirken ilk olarak muhalefetin adayı Henrique Capriles’i halkı kışkırtmakla suçladı.

Capriles’in kendisine bağlı seçim bölgelerinde provokatif çalışmalar yapmakla suçlayan Venezüella Devlet Başkanı Hugo Chavez “Onlar ülkeyi istikrarsızlaştıracaklar. Şunu söylüyorum herkes dikkatli olmalı” dedi. Kazanacağından emin olduğunu belirten Chavez “Daha çok çalışmalıyız” diye konuştu.

Venezüella Devlet Başkanı Hugo Chavez bir yılı aşkın bir süredir leğen kemiği bölgesinden iki kez ameliyat olarak tümör aldırmıştı.

Ancak Venezüella liderinin kanserinin türü açıklanmamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Chavez Konseri Yendi, Henrique Capriles, Hugo Chavez, Hugo Chavez Kanser, Hugo Chavez Kanseri Yendi, Venezüella, Venezüella Devlet Başkanı, Venezüella Devlet Başkanı Chavez, Venezüella Devlet Başkanı Hugo Chavez, Venezüella Devlet Başkanı Kanser, Venezüella lideri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları