Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hugo Chavez hayatını kaybetti

06 Mart, 2013 | 09:22

Venezüella’nın Efsane Devlet Başkanı Hugo Chavez hayatını kaybetti.

Devlet Başkan Yardımcısı Nicolas Madura, düzenlediği basın toplantısında uzun zamandır kanser tedavisi gören Hugo Chavez’in yaşam mücadelesini kaybettiğini açıkladı.

Bir buçuk senedir kanserle mücadele eden Chavez, Ekim ayında 4. kez devlet başkanı seçilmişti. Venezüella yasta, tüm Latin Amerika ülkelerinde bayraklar yarıya iniyor.

Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez’in ölümünün ardından 7 günlük ulusal yas ilan edildi.

Venezuela Dışişleri Bakanı Elias Jaua, ülkede 7 günlük yas ilan edildiğini, Chavez’in cenazesinin başkent Caracas’taki Askeri Akademi’nin salonunda bulundurulacağını belirtti.

Cuma günü yapılması planlanan cenaze törenlerine çok sayıda devlet başkanının katılmasının beklendiğini ifade eden Jaua, Chavez’in nereye defnedileceği konusunda bilgi vermedi.

Kaynak: NationalTurk.Com

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Chavez, Chavez durumu, Chavez Öldü, Chavez Öldü mü, Hugo Chavez, Hugo Chavez hayatını kaybetti, Hugo Chavez öldü, Hugo Chavez sağlık durumu, Son Dakika Hugo Chavez öldü, Venezüella,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları