Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hugo Chavez anısına konferans

08 Mart, 2014 | 15:07

hugo-chavez-venezuela Jose Marti Küba Dostluk Derneği, Venezuela’nın eski lideri Hugo Chavez’in ölüm yıldönümü nedeniyle İstanbul’da bir konferans düzenledi.

Uzun süre kanser tedavisi gören ve geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Venezuela lideri Hugo Chavez, ölümünün birinci yılında, Jose Marti Küba Dostluk Derneği’nin (JMKDD) İstanbul’da düzenlediği, “Bu dünyadan Chavez geçti” başlıklı bir konferansla anıldı.

Dün akşam, Makina Mühendisleri İstanbul Şubesi’nde düzenlenen konferansta, Chavez’in Venezuela ve Latin Amerika’daki mirası tartışıldı. Konferansa konuşmacı olarak Bolivyalı gazeteci ve akademisyen Dr. Hugo Moldiz Mercado ve Venezuela Büyükelçisi José Gregorio Bracho Reyes katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hugo Chavez, Hugo Chavez anma töreni, Hugo Chavez istanbul, Hugo Chavez konferans, Hugo Chavez Venezuela, Hugo Moldiz Mercado, Jose Gregorio Bracho Reyes, Jose Marti, Jose Marti Küba Dostluk Derneği, Küba Dostluk Derneği, Latin Amerika, Latin Amerika Venezuela, Makina Mühendisleri İstanbul Şubesi, Venezuela, Venezuela büyükelçisi, Venezuela Büyükelçisi José Gregorio Bracho Reyes, Venezuela Devlet Başkanı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları