Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hugo Chavez anısına konferans

08 Mart, 2014 | 15:07

hugo-chavez-venezuela Jose Marti Küba Dostluk Derneği, Venezuela’nın eski lideri Hugo Chavez’in ölüm yıldönümü nedeniyle İstanbul’da bir konferans düzenledi.

Uzun süre kanser tedavisi gören ve geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Venezuela lideri Hugo Chavez, ölümünün birinci yılında, Jose Marti Küba Dostluk Derneği’nin (JMKDD) İstanbul’da düzenlediği, “Bu dünyadan Chavez geçti” başlıklı bir konferansla anıldı.

Dün akşam, Makina Mühendisleri İstanbul Şubesi’nde düzenlenen konferansta, Chavez’in Venezuela ve Latin Amerika’daki mirası tartışıldı. Konferansa konuşmacı olarak Bolivyalı gazeteci ve akademisyen Dr. Hugo Moldiz Mercado ve Venezuela Büyükelçisi José Gregorio Bracho Reyes katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hugo Chavez, Hugo Chavez anma töreni, Hugo Chavez istanbul, Hugo Chavez konferans, Hugo Chavez Venezuela, Hugo Moldiz Mercado, Jose Gregorio Bracho Reyes, Jose Marti, Jose Marti Küba Dostluk Derneği, Küba Dostluk Derneği, Latin Amerika, Latin Amerika Venezuela, Makina Mühendisleri İstanbul Şubesi, Venezuela, Venezuela büyükelçisi, Venezuela Büyükelçisi José Gregorio Bracho Reyes, Venezuela Devlet Başkanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları