Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hugo Chavez anısına konferans

08 Mart, 2014 | 15:07

hugo-chavez-venezuela Jose Marti Küba Dostluk Derneği, Venezuela’nın eski lideri Hugo Chavez’in ölüm yıldönümü nedeniyle İstanbul’da bir konferans düzenledi.

Uzun süre kanser tedavisi gören ve geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Venezuela lideri Hugo Chavez, ölümünün birinci yılında, Jose Marti Küba Dostluk Derneği’nin (JMKDD) İstanbul’da düzenlediği, “Bu dünyadan Chavez geçti” başlıklı bir konferansla anıldı.

Dün akşam, Makina Mühendisleri İstanbul Şubesi’nde düzenlenen konferansta, Chavez’in Venezuela ve Latin Amerika’daki mirası tartışıldı. Konferansa konuşmacı olarak Bolivyalı gazeteci ve akademisyen Dr. Hugo Moldiz Mercado ve Venezuela Büyükelçisi José Gregorio Bracho Reyes katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hugo Chavez, Hugo Chavez anma töreni, Hugo Chavez istanbul, Hugo Chavez konferans, Hugo Chavez Venezuela, Hugo Moldiz Mercado, Jose Gregorio Bracho Reyes, Jose Marti, Jose Marti Küba Dostluk Derneği, Küba Dostluk Derneği, Latin Amerika, Latin Amerika Venezuela, Makina Mühendisleri İstanbul Şubesi, Venezuela, Venezuela büyükelçisi, Venezuela Büyükelçisi José Gregorio Bracho Reyes, Venezuela Devlet Başkanı,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları