Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

HotelTonight E Serisi Yatırımı İle Büyümeyi Hedefliyor

30 Mayıs, 2017 | 06:56
HotelTonight Mobil Uygulama

HotelTonight Mobil Uygulama

 

Ünlü Mobil Otel Rezervasyon Uygulama HotelTonight E Serisi Yatırımı İle Büyümeyi Hedefliyor

Mobil otel rezervasyon uygulaması HotelTonight, yatırım turundan sonra Birleşik Krallık’da daha iyi tanınması için, Mart ayında ila edilen E serisi finansmanda San Fransico firması HotelTonight 120 milyon dolar elde etti. HotelTonight, Facebook ve İnstagram gibi sosyal medyadan da tanıtımlar yapmaya başlayarak marka değerini arttırmak için yatırımlar yapmakta. AccelPartners lderliğindeki son tur HotelTonight’a 500 milyon dolar değer biçildiği belirtildi.

Şirketin Uluslararası Başkan Yardımcısı Amir Segall, ” Geçen nisan ayından beri kar ediyoruz ki bu bizim için önemli bir dönüm noktası” dedi. Segall ayrıca, “Sonunda mobil’in masaüstünü yeneceğini düşünüyoruz ve mobilin yükselişi bizimle çalışıyor. Mobil deneyimler oluşturmak için neyin gerekli olduğu konusunda çok fazla bilgi geliştirdik. Elimizde ürün kaynağı var. Eksik olan şey ise yeteri kadar insanın bizi tanımıyor olması” dedi.

HotelTonight, marak tanıtımı için aynı zamanda etkinlik sektörüne odaklanan ortaklıklar da  kuruyor. Bunu yanı sıra İngiltere Premier lig ekiplerinden Chelsea takımı ile çalışmıştı. Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
HotelTonight, Mobil Uygulama,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları