Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hotelsbeds Group Tourico Holidays’le İş Birliği Anlaşması Sağladı

12 Haziran, 2017 | 09:34
Hotelbeds - Tourico Holidays

Hotelbeds – Tourico Holidays

Online Rezervasyon Sitesi Hotelbeds Group, Tourico Holidays’le B2B İş Birliği Anlaşması Sağladığını Açıkladı.

Hotelbeds Grup ve Tourico Holidays uzun zamandır bu iş birliği için temaslarını sürdürdüklerini açıkladılar. Her iki işletmeninde aşamalı olarak birleşmek için stratejik plan geliştirdikleri ve bunun sonucunda oluşan müşteri portföy yeterliliği ve taleplere yanıt verebilecek sistemlerin iki firmada da yeterli olması ile birleşme işlemlerinin başlatılarak imzaların atıldığı bildirildi. Firmalar arası entegrasyon ilerledikçe Tourico Holidays ile Hotelbeds Grup bir bütün olarak hareket edecekleri belirtildi.

Tourico Holidays’in kurucusu Uri Argov, emekli olmak için karar aldığını ancak şirketin hissedarı olmaya devam edeceğini açıkladı. 1999 yılından beri şirketle birlikte olan ve şu an şef operasyon subayı olan Asi Ginio, şirket tam entegrasyona geçerken CEO görevine getirileceği bildirildi.

Hotelbeds Group’un yönetim kurulu başkanı Joan Vilà, “Tourico Holidays gibi mükemmellik ve yenilikçi bir şöhrete sahip online satış kanalıyla resmen Hotelbeds Grubu’nun bir parçası olduğunu onaylamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”dedi. Vila, “Bu anlaşma, Kuzey Amerika pazarındaki alanımızı önemli ölçüde genişletecek. Ayrıca, GTA’nın bize katılmasını da içeren planlarımızda mevcut, bu sayede hem satın alarak hemde şirket içi stratejiler ile firmanın global bir firma olmasına çabalıyoruz.” dedi. Tourico Holidays’in CEO’su Asi Ginio, “Şimdi resmen Hotelbeds Grubu’nun bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz ve B2B seyahat endüstrisindeki değişimde büyük bir firmaya katılmaktan dolayı gurur duyuyoruz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
B2B Pazarı, Hotelbeds Group, İş Birliği, Tourico Holidays,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları