Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hotel Özalp Han Ortaca’da açıldı

15 Mayıs, 2010 | 12:17

Ö zalp Şirketler Grubu’na ait olan “Hotel Özalp Han” Cuma günü otelde yapılan kokteyl ile açıldı.

Kokteyle Ortaca Kaymakamı Mustafa Gürdal, Dalaman Kaymakamı Ahmet Deniz, Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Dalaman Belediye Başkanı Sedat Yılmaz, Dalyan Belediye Başkanı Arif Sarı, Beyobası Belediye Başkanı Besim Özbek, Ortaca Garnizon Komutanı J.Kıdemli Üsteğmen Cumali Tosun, İlçe Emniyet Müdürü Halit Altunbaşak, Dalaman İlçe Emniyet Müdürü Selami Bıçakçı, Mutso Başkanı Bülent Karakuş’un da aralarında bulunduğu, Ortaca, Dalaman, Köyceğiz ve bölgeden çok sayıda tanınmış sima katıldı.

Otel’in açılış kurdelasını Kaymakamlar, Belediye Başkanları ve Mutso Başkanı birlikte keserken, açılışın ardından Ortaca Kaymakamı Mustafa Gürdal bir konuşma yaparak işletme sahibi Faruk Özalp’i tebrik etti.

Ardından canlı müzik eşliğinde kokteyl devam etti. Ortaca’nın ilçe merkezindeki en büyük oteli olan Hotel Özalp Han, 44 oda ile 96 kişiye hizmet verecek. Otel’de yüzme havuzu, restaurant ve cafe-bar’da bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hotel Özalp Han, Hotel Özalp Han AÇıldı, Muğla Hotel Özalp Han, Muğla Ortaca, Ortaca Hotel Özalp Han, Ortaca Kaymakamı Mustafa Gürdal, Turizm Haberleri, Turizm Tatil Seyahat,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları