Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hong Kong Airlines ile Bangkok Airways’ten işbirliği anlaşması

02 Haziran, 2017 | 12:12

Hong Kong Airlines ve Asya’nın butik havayolu şirketi Bangkok Airways, Hong Kong ve Tayland – Koh Samui arasındaki uçuşlarda codeshare ortaklığına girdi.

Anlaşmaya göre, Hong Kong Airlines müşterileri Bangkok Airways uçaklarını kullanarak Bangkok’tan ya da Hong Kong’dan doğrudan Koh Samui’ye seyahat edebiliyor.

Hong Kong Airlines Ticari Sorumlusu Li Dianchun, “Bangkok Airways’i en yeni codehare ortağı olarak ağırlamaktan çok mutluyuz. Kod paylaşımı, yolcularımızın Koh Samui’ye doğrudan Hong Kong’dan veya Hong Kong ile Bangkok arasındaki uçuşlarımızla seyahat etmelerini sağlayarak daha esnek seyahat seçenekleri sunmakta ve yolculuklarını Samui’ye bağlamaktadır” dedi.

Bangkok Airways Başkanı Puttipong Prasartthong-Osoth, ise “Hong Kong Havayolları ile yapılan bu yeni kod paylaşımı anlaşması, Bangkok Airways’in sürekli büyümesindeki önemli bir kilometre taşı ve heyecan verici bir gelişmedir. Hong Kong’dan Samui’ye ya da Bangkok ile Samui arasındaki birden fazla günlük iç hat uçuşlarında, yolcularımıza Samui’den rahat ulaşım imkânı sağlıyor. Dahası, Hong Kong Havayolları’nın Bangkok Hava Yolları’ndaki yolcuları, butik havayolunun salon erişimi ve uçak içi yemeği gibi eşsiz hizmetlerinden faydalanacak” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bangkok, Hong Kong Airlines, Hong Kong Samui, Koh Samui, Samui, Tayland,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları