Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hong Kong Airlines ile Bangkok Airways’ten işbirliği anlaşması

02 Haziran, 2017 | 12:12

Hong Kong Airlines ve Asya’nın butik havayolu şirketi Bangkok Airways, Hong Kong ve Tayland – Koh Samui arasındaki uçuşlarda codeshare ortaklığına girdi.

Anlaşmaya göre, Hong Kong Airlines müşterileri Bangkok Airways uçaklarını kullanarak Bangkok’tan ya da Hong Kong’dan doğrudan Koh Samui’ye seyahat edebiliyor.

Hong Kong Airlines Ticari Sorumlusu Li Dianchun, “Bangkok Airways’i en yeni codehare ortağı olarak ağırlamaktan çok mutluyuz. Kod paylaşımı, yolcularımızın Koh Samui’ye doğrudan Hong Kong’dan veya Hong Kong ile Bangkok arasındaki uçuşlarımızla seyahat etmelerini sağlayarak daha esnek seyahat seçenekleri sunmakta ve yolculuklarını Samui’ye bağlamaktadır” dedi.

Bangkok Airways Başkanı Puttipong Prasartthong-Osoth, ise “Hong Kong Havayolları ile yapılan bu yeni kod paylaşımı anlaşması, Bangkok Airways’in sürekli büyümesindeki önemli bir kilometre taşı ve heyecan verici bir gelişmedir. Hong Kong’dan Samui’ye ya da Bangkok ile Samui arasındaki birden fazla günlük iç hat uçuşlarında, yolcularımıza Samui’den rahat ulaşım imkânı sağlıyor. Dahası, Hong Kong Havayolları’nın Bangkok Hava Yolları’ndaki yolcuları, butik havayolunun salon erişimi ve uçak içi yemeği gibi eşsiz hizmetlerinden faydalanacak” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bangkok, Hong Kong Airlines, Hong Kong Samui, Koh Samui, Samui, Tayland,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları