Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hollyood yıldızları gençlik halleriyle Moskova’da

28 Ekim, 2013 | 16:41

rusya-moskova-sergi Hollyood yıldızlarının gençlik halleri Moskova’daki sergide sanatseverlerle buluşuyor.

Moskova’da hem sinema hem de fotoğrafçılık sanatını yakından takip edenlerin ilgisini çekecek bir sergi kapılarını açtı.

Hollywood yıldızlarının gençlik fotoğraflarının yer aldığı bu muhteşem sergi Kuznetski Most Sanatçılar Evi’nde sanatseverlerinin beğenisine sunuluyor.

Sergide Al Pacino, Tom Cruise, Tom Hanks, Jack Nicholson, Slvester Stallone ve daha birçok ünlü ismin gençlik portreleri yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Al Pacino, Hollyood yıldızları, Hollyood yıldızları fotoğrafları, Hollyood yıldızları moskova, Hollyood yıldızları moskova sergi, Hollyood yıldızları sergisi, Jack Nicholson, Moskova, Moskova fotoğraf sergisi, Moskova haberleri, Moskova Rusya, Moskova sergi, Slvester Stallone, Tom Cruise, Tom Hanks,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları