Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hollyood yıldızları gençlik halleriyle Moskova’da

28 Ekim, 2013 | 16:41

rusya-moskova-sergi Hollyood yıldızlarının gençlik halleri Moskova’daki sergide sanatseverlerle buluşuyor.

Moskova’da hem sinema hem de fotoğrafçılık sanatını yakından takip edenlerin ilgisini çekecek bir sergi kapılarını açtı.

Hollywood yıldızlarının gençlik fotoğraflarının yer aldığı bu muhteşem sergi Kuznetski Most Sanatçılar Evi’nde sanatseverlerinin beğenisine sunuluyor.

Sergide Al Pacino, Tom Cruise, Tom Hanks, Jack Nicholson, Slvester Stallone ve daha birçok ünlü ismin gençlik portreleri yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Al Pacino, Hollyood yıldızları, Hollyood yıldızları fotoğrafları, Hollyood yıldızları moskova, Hollyood yıldızları moskova sergi, Hollyood yıldızları sergisi, Jack Nicholson, Moskova, Moskova fotoğraf sergisi, Moskova haberleri, Moskova Rusya, Moskova sergi, Slvester Stallone, Tom Cruise, Tom Hanks,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları