Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hollandalı turist havalimanında intihar etti

06 Ocak, 2010 | 09:50

Hollandalı turist havalimanında intihar etti Antalya’da tatil yaptıktan sonra ülkesine dönmek için Havalimanı’na gelen Hollandalı turist, bilinmeyen bir nedenle havalimanındaki korkuluklardan atlayarak intihar etti.

Alınan bilgiye göre, Antalya’da tatilini geçirdikten sonra ülkesine dönmek isteyen 58 yaşındaki Hollandalı turist Hubertus Van Geldrop, Hollanda’ya giden uçağı kaçırınca, turizm firmasından yardım isteyerek Almanya’ya giden bir uçaktan bilet istedi.

Geldrop’un isteği üzerine kendisine bilet alındı ve işlemleri yapılmaya başlandı. Uçağa binmek için Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nin birinci katına çıkan turist, burada beklerken kontrol noktasındaki demir korkuluklara tırmanarak kendini boşluğa bıraktı.

Hollandalı turist olay yerinde hayatını kaybetti. Hubertus Van Geldrop’un cenazesi, olay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hollandalı Turist, Hollandalı turist Antalya İntihar, Hollandalı turist İntihar, Hollandalı turist Hubertus Van Geldrop, Hubertus Van Geldrop, Hubertus Van Geldrop İntiharı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları