Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hollandalı golfçu Christel Boeljon’a ödül

15 Mayıs, 2012 | 16:11

Hollandalı golfçu Christel Boeljon’a ödül…Hollandalı golfçu Christel Boeljon,Antalya Belek’te yapılan Avrupa Bayanlar Golf Turnuvası’nın Türkiye ayağı Turkish Airlines Ladies Şampiyonu oldu.

National Golf Kulübü’nde yapılan turnuvada sporculara toplamda 250 bin Euro para ödülü dağıltıldı. Avrupa Bayanlar Golf Turnuvası birincisi Hollandalı sporcu Christel Boeljon ise 37 bin 500 Euro para ödülü kazandı. Turnuvada, ikinciliği ise Finli Ursula Wikstrom 288 vuruşla ikinci oldu.

Çekişmeli mücadele de Turkish Airlines Ladies Open 2012’de üçüncülüğü ise İsveçli Carin Koch ve İspanyol Carlota Ciganda 290 vuruşla paylaştı.

Golf turnuvasında derece yapan sporcular ödüllerini Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Dr. Abdurrahman Arıcı,  Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, THY Antalya Bölge Müdürü Ömer Durna, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve National Golf Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Bülent Göktuna’nın elinden aldı.

Golf  Turizmi ilerliyor

Bakan Yardımcısı Arıcı, yaptığı konuşmasında Türkiye’de Belek’in golf turizminde marka olduğunu söyledi. Turizmcilerin golf sporu yatırımlarına ilgisinin yüksek olduğunu belirten Arıcı, Antalya’da sürdürülebilir turizm ve turizm 12 aya yayılmasında golf turizminin yaygınlaştırılması gerektiğini kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abdurrahman Arıcı, Antalya Golf, Avrupa Bayanlar Golf Turnuvası, Belek, Belek Avrupa Bayanlar Golf Turnuvası, Belek Golf, Christel Boeljon, Dr.Bülent Göktuna, Golf Turizmi, Hollanda, Hollandalı Christel Boeljon, Hollandalı golfçu Christel Boeljon, National Golf Kulübü, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları