Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hollandalı çifte THY’den 50. yıl sürprizi!

28 Aralık, 2017 | 10:14

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Singapur tarifeli seferinde seyahat eden Hollandalı Eleonard Kolff van Oosterwijk ile Edith van Kempen çiftinin 50. evlilik yıl dönümleri uçakta sürpriz şekilde kutlandı.

Türk Hava Yolları’nın (THY) İstanbul-Singapur tarifeli seferinde seyahat eden Hollandalı Eleonard Kolff van Oosterwijk ile Edith van Kempen çiftinin 50. evlilik yıl dönümleri kabin görevlilerince uçakta kutlandı.

Geçtiğimiz aylarda Iğdır-İstanbul uçuşunda Melek ve Muhtar Güldoğuş çiftinin 40. evlilik yıl dönümünü kutlayan THY, bu kez de 21 Aralık’taki İstanbul- Singapur seferinde seyahat eden Hollandalı çifte bulutların üzerinde, sürpriz bir evlilik yıl dönümü kutlaması yaptı.

Yapılan sürpriz kutlamada pasta ikramının yanı sıra içinde 50 yıl önceki düğün resimlerinin yer aldığı bir resim çerçevesi armağan edilen Hollandalı çift ayrıca  Singapur’a inişlerinde THY ekibi tarafından karşılandı ve havalimanından lüks araçla otellerine ulaştırıldı.

“Her şey inanılmazdı”

Eleonard Kolff van Oosterwijk ile Edith van Kempen mutluluklarını “Havalimanına geldik ve biniş kartlarımızı alarak uçağa geçtik. Sıradan bir yolculuk olacağını sanıyorduk, seyahatimize devam ederken yemek ikramı sonrasında bir anda kabin memurları üzerinde 50 yıl önceye ait düğün fotoğrafımızın bulunduğu büyük bir pasta ile çevremizi sardı.

Bizi tebrik ettiklerinde neler olduğunu anlayabildik. Her şey inanılmazdı, daha sonra Singapur’a indik ve sürpriz burada da devam etti. Çok mutluyuz. THY’ye bu güzel sürprizi için teşekkür ederiz.” ifadeleriyle anlattı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
50. evlilik yıl dönümleri, Edith van Kempen, Eleonard Kolff van Oosterwijk, Hollandalı çift, İstanbul, İstanbul Singapur, Melek ve Muhtar Güldoğuş, Singapur, THY, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları