Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hollanda Antilleri’nde uçak kazası

23 Ekim, 2009 | 09:50

Hollanda Antilleri Uçak Kazası Karayip Denizi’ndeki Hollanda Antilleri’nden Bonaire Adası yakınında küçük bir uçağın düştüğü, uçaktaki 9 yolcunun da kurtarıldığı bildirildi.

Yetkililer, kurtarılan, kimileri turist olan tüm yolcuların hafif yaralı olduğunu belirttiler.Pilotun ise öldüğü sanılıyor.

Curacao Adası’ndan Bonaire’e giden uçağın pilotunun, kontrol kulesine uçağın motorlarından birinin durduğunu bildirdiği, ardından irtifa kaybettiğini ve denize zorunlu iniş yapmak zorunda olduğunu söylediği kaydedildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bonaire Adası, Bonaire Adası Haberleri, Bonaire Adası Uçak Kaza, Bonaire Adası Kaza Haberleri, Curacao Adası, Curacao Adası Uçak Kazası, Hollanda Antilleri, Hollanda Antilleri Kaza, Hollanda Antilleri Uçak, Hollanda Antilleri Uçak Kazası, Karayip Denizi, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları