Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hobbit: The Battle of the Five Armies, 17 Aralık’ta vizyonda

10 Kasım, 2014 | 09:09

The-Hobbit-The-Battle-of-the-Five-Armies Yeni Zelanda’dan vizyona! Peter Jackson’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Hobbit serisinin 3’üncü filmi The Battle of the Five Armies, 17 Aralık’ta vizyona giriyor.

Yüzüklerin Efendisi üçlemesi gelmiş geçmiş en iyi filmler arasında yerini çoktan aldı. Bu üçlemenin öncesini konu alan Hobbit üçlemesinin ilk iki filmini de geçtiğimiz yıllarda izledik. 17 Aralık’ta Hobbit serisinin son filmi The Battle of the Five Armies, sinemaseverlerle buluşacak.

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı Fiminin Özeti

The Hobbit üçlemesinin son bölümü olan üçüncü filmde, Bilbo Baggins’in heyecan dolu macerasını noktalamasını ve eve dönüş yolunu buluşunu seyredeceğiz. Ejderha Smaug ile karşı karşıya geldikten ve günahkar Hobbit Gollum’dan meşhur güç yüzüğünü aldıktan sonra sağ salim eve ulaşıncaya kadar Bilbo’yu halen daha onlarca yeni serüven bekliyor.

İlk başta iki bölüm olarak tasarlanmasına rağmen Peter Jackson ve ekibi Hobbit Bilbo’nun maceralarını üçlemeye çevirmeye kara vermişlerdi. Bu sayede anlatılmamış hiçbir hikaye kalmayacak ve üçlemenin çemberi açık uçlu sorulara yer vermeden nihayete erecek…

Filmin merakla beklenen fragmanı için tıklayın

Kasım ayında yazı yaşamaya başlayan Yeni Zelanda, turizm sezonuna elinde güçlü bir kozla giriyor. ‘Yüzüklerin Efendisi’ üçlemesinin Peter Jackson tarafından sinemaya uyarlanması ile ilginin arttığı Yeni Zelanda Turları, Hobbit serisi ile tatilcilerin vazgeçilmez adresi oldu.

Hobbit turistleri Yeni Zelanda yolcusu

Dünyanın her yerinde ve Türkiye’de senelerdir hem kitapları hem de filmleriyle oldukça popüler olan Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit dünyasını yerinde görmek istiyorsanız Matamata sizleri bekliyor.

Yeni Zelanda’daki Matamata, Orta Dünya’nın büyüleyici ve etkileyici dünyasını günümüze taşıyor ve sevenlerini kendine hayran bırakıyor. Auckland’in güney kısmına iki saat uzaklıktaki Waikato bölgesini es geçebilmeniz mümkün değil. Muhteşem atları, yeşil dokusu ve Hobbit ile Yüzüklerin Efendisi filmlerini canlı canlı deneyimleme fırsatı veren Matamata, dünyayı büyülüyor.

HOBBİT KÖYÜ TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Filmin yapımcı ve yönetmeni Peter Jackson, 1998′de ‘Yüzüklerin Efendisi’ üçlemesini çekmek için mekan ararken Yeni Zelanda’daki Matamata’yı görmüş ve “Hobbit köyü için buradan daha iyi bir yer düşünülemez” demiş. Peter Jackson tarafından yaptırılan Hobbit Köyü, muhteşem yapısıyla göz kamaştırıyor. Yüzüklerin Efendisi serisinin ardından gelen Hobbit filmleri, köye olan ilgiyi her geçen gün daha da artırıyor.

Küçük bir not; World Travel Service, yıl boyunca her gün kesin hareket imkanı ve en uygun fiyat garantisi ile Yeni Zelanda turları düzenliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hobbit, Hobbit Filmi, Hobbit fragman, Hobbit izle, Hobbit son filmi, Hobbit Yeni Zelanda, Hobbit yönetmeni, Peter Jackson, Peter Jackson Hobbit, Peter Jackson kimdir, Peter Jackson yeni zelanda, The Battle of the Five Armies, The Battle of the Five Armies video, Yeni Zelanda, Yeni Zelanda Haberleri, Yeni Zelanda hobbit, Yeni Zelanda köy, Yeni Zelanda tatil, Yeni Zelanda Turu, Yüzüklerin Efendisi, Yüzüklerin Efendisi izle, Yüzüklerin Efendisi yeni zelanda,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları