Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hırvatlar tatil için Türkiye ‘yi tavsiye ediyorlar

18 Haziran, 2011 | 11:14

Hirvatlar Tatil Icin Turkiye yi Oneriyorlar Hırvatlar  tatil için Türkiye ‘yi tavsiye ediyorlar

Hırvatistan Seyahat Acentaları Birliği 2011 – 2012 turizm sezonunda Türkiye ‘yi yılın mekanı  olarak olarak tavsiye ediyorlar.

UHPA Hırvatistan Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Jelyko Trezner ile Türkiye’nin Zagreb Büyükelçiliği Kültür  Turizm Ataşesi Derya Polat arasında imzalanan anlaşma sonucunda Hırvatistan Seyahat Acentelerinin Türkiye ‘i yılın mekanı olarak Hırvatlara önerileceği bildirildi. Anlaşmanın imzalanmasının ardından düzenlenen basın toplantısına  Türkiye’nin Zagreb Büyükelçisi Burak Özügergin, Hırvatistan’ın ulusal havacılık şirketi  Croatia Airlines ‘ın Satış Müdürü Boris Kolka, Türk Büyükelçiliği Kültür Turizm Ataşesi Derya Polat ile  UHPA Başkanı Trezner katıldılar.

Derya Polat yaptığı konuşmada  ” Türkiye, dünyanın en güzel yerlerinden biri, Hırvatistan seyahat acentelerinin, ülkemizin doğal güzelliklerinin yanı sıra Türkiye ‘nin turizmde yüksek standartlara ulaşmaya yönelik gösterdiği çabaları görmesi beni sevindirdi.  ‘Yılın mekanı’ olarak seçilmesi Türkiye’nin dünya markası haline geldiğini gösteriyor” şeklinde açıklama yaparken yapılacak olan reklam çalışmalarında Türkiye ‘nin doğal güzellikleri ile tarihi mirasının ön plana çıkarılacağını bildirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Derya Pola, Hırvatistan, Hırvatistan Seyahat, Hırvatistan Seyahat Acentaları, Hırvatistan Seyahat Acentaları Birliği, Türkiye, Türkiye turizm, Türkiye Turizmi, Yılın Mekanı, Yılın Mekanı Türkiye, Zagreb, Zagreb Büyükelçiliği, Zagreb Büyükelçisi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları