Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hırvatlar tatil için Türkiye ‘yi tavsiye ediyorlar

18 Haziran, 2011 | 11:14

Hirvatlar Tatil Icin Turkiye yi Oneriyorlar Hırvatlar  tatil için Türkiye ‘yi tavsiye ediyorlar

Hırvatistan Seyahat Acentaları Birliği 2011 – 2012 turizm sezonunda Türkiye ‘yi yılın mekanı  olarak olarak tavsiye ediyorlar.

UHPA Hırvatistan Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Jelyko Trezner ile Türkiye’nin Zagreb Büyükelçiliği Kültür  Turizm Ataşesi Derya Polat arasında imzalanan anlaşma sonucunda Hırvatistan Seyahat Acentelerinin Türkiye ‘i yılın mekanı olarak Hırvatlara önerileceği bildirildi. Anlaşmanın imzalanmasının ardından düzenlenen basın toplantısına  Türkiye’nin Zagreb Büyükelçisi Burak Özügergin, Hırvatistan’ın ulusal havacılık şirketi  Croatia Airlines ‘ın Satış Müdürü Boris Kolka, Türk Büyükelçiliği Kültür Turizm Ataşesi Derya Polat ile  UHPA Başkanı Trezner katıldılar.

Derya Polat yaptığı konuşmada  ” Türkiye, dünyanın en güzel yerlerinden biri, Hırvatistan seyahat acentelerinin, ülkemizin doğal güzelliklerinin yanı sıra Türkiye ‘nin turizmde yüksek standartlara ulaşmaya yönelik gösterdiği çabaları görmesi beni sevindirdi.  ‘Yılın mekanı’ olarak seçilmesi Türkiye’nin dünya markası haline geldiğini gösteriyor” şeklinde açıklama yaparken yapılacak olan reklam çalışmalarında Türkiye ‘nin doğal güzellikleri ile tarihi mirasının ön plana çıkarılacağını bildirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Derya Pola, Hırvatistan, Hırvatistan Seyahat, Hırvatistan Seyahat Acentaları, Hırvatistan Seyahat Acentaları Birliği, Türkiye, Türkiye turizm, Türkiye Turizmi, Yılın Mekanı, Yılın Mekanı Türkiye, Zagreb, Zagreb Büyükelçiliği, Zagreb Büyükelçisi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları