Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hintli milyoner damat, Bodrum’da 1 milyon euroya Türk kızı ile evlendi!

01 Ekim, 2018 | 11:07

Hintli milyoner damat, Bodrum'da 1 milyon euroya Türk kızı ile evlendi!

Hintli milyoner damat Gurjit, son yıllarda Hint düğünlerinin vazgeçilmez adreslerinden olan Bodrum’da Türk kızı Özge ile dünya evine girdi. Hintli damat düğün için tam 1 milyon euro harcadı.

Gönlünü Türk kızı Özge’ye kaptıran Hintli milyoner Gurjit, Ege’nin incisi Bodrum’da masal gibi bir törenle evlendi. Tanıştıktan sonra oldukça iyi anlaşan ve aralarında büyük bir aşk başlayan Özge ile Hintli iş insanı Gurjit, bu durumu evlilik ile taçlandırma kararı aldı. İkili, Türkiye’de yapacakları düğün için Bodrum’da lüks bir oteli seçti.

Özge ve ailesi Hintli misafirleri ağırladı

Özge ve ailesi Hintli misafirleri ağırladı!

Bodrum’daki lüks otel çiftin düğünü için tamamen kapatıldı. Damat Gurjit, Hindistan’dan ailesi ve yakınlarının düğüne gelebilmeleri için özel uçak ayarladı. Gelin Özge’nin tarafı da Hintli damadın akrabalarını Bodrum’da uçaktan iner inmez karşıladı. Hindistan‘dan gelen misafirlerine Bodrum’u tanıdan kız tarafı, ayrıca TÜrkiye’nin diğer güzelliklerini anlattı.

Önceki akşam Bodrum’da yapılan düğün töreninde Türk gelin ile Hintli damat iki ülkenin geleneklerine göre giyindi.

1 milyon euroluk fatura tek seferde ödendi

1 milyon euroluk fatura tek seferde ödendi

Bodrum’da yapılan düğüne katılan Türk ve Hintli yaklaşık 300 misafir iki ülkenin müzikleri eşliğinde dans eden çifte alkış yağdırdı. Bodrum’daki lüks otelin çalışanları da 300 misafiri ağırlarken, davetlilerin masalarını Türk yemekleriyle donattı.

Hintli misafirler Türk yemeklerine hayran kalırken, sabahın ilk ışıklarına kadar süren düğünün, Hintlmi damada maliyetinin 1 milyon euro olduğu ortaya çıktı. Damadın 1 milyon euroluk faturayı tek seferde ödediği öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, Hindistan, hint düğünü, Hintli damat Gurjit, Hintli milyoner damat, Türk kızı Özge,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları