Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hintli düğün acenteleri Türkiye’de ağırlandı!

04 Ekim, 2018 | 16:20

Hintli düğün acenteleri Türkiye'de ağırlandı!

Hintli düğün acenteleri Türkiye’de ağırlandı. Hindistan’da faaliyet gösteren 11 düğün turizmi acentesi, Türkiye’de bir haftalık inceleme gezisine katıldı.

Son yıllarda özellikle Antalya ve Bodrum olmak üzere Türkiye’nin turistik yerlerinde düzenlenen Hint düğünleri için girişimler sürüyor. Bu kapsamda Hindistan‘da faaliyet gösteren 11 düğün turizmi acentesi, Türkiye’de bir haftalık inceleme gezisinde ağırlandı.

Hintli düğün acenteleri Türkiye’de ağırlandı!

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Yeni Delhi Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma Müşavirliği ve Türk Hava Yolları işbirliği ile 26 Eylül – 2 Ekim 2018 tarihleri arasında Hindistan’dan gelen 11 düğün turizmi acentesi ve 3 düğün turizmi basın mensubuna yönelik inceleme gezisi gerçekleştirildi.

Türkiye’ye daha önce gelmemiş ancak düzenli aralıklar ile Hindistan dışında Hint düğünü gerçekleştiren düğün acentelerinden oluşan Hintli grup Antalya, Bodrum, Sakarya, Bolu ve İstanbul’da yer alan 20’nin üzerinde otelde inceleme gezisi gerçekleştirdi.

Antalya ve İstanbul’da, otelciler ve yerel DMC’ler ile B2B görüşmeler de gerçekleştiren Hintli acente grubu, Türk turizm sektörü tarafından büyük Hint düğünleri kapsamında verilen hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi alarak ülkelerine döndü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Düğün Turizmi, Hindistan, hint düğünü, Hintli düğün acentleri, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Yeni Delhi Büyükelçiliği,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları