Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hint Ürünleri Fuarı büyük ilgi görüyor

16 Ağustos, 2010 | 15:49

Kazakistan’ın eski başkenti ve finans merkezi Almatı’da açılan Hint Ürünleri Fuarı Kazaklar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Atakent Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuar ilk günde ziyaretçi akınına uğradı.

10 gün boyunca açık kalacak fuarda yüzden fazla Hint ürünü Kazakların beğenisine sunulacak.

Fuarda sergilenen ürünler daha çok kadınlara hitap ederken, özellikle takılar fuara gelen ziyaretçi kadınlar tarafından ilgi odağı oluyor.

Birbirinden ilginç ve değerli incilerin daha çok ön plana çıktığı fuarda, dünyaca ünlü Hint kumaşları da ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atakent Fuar Merkezi, Hint Ürünleri Fuarı, Hint Ürünleri Fuarı Haberleri, Hint Ürünleri Fuarı Kazakistan, Hint Ürünleri Kazakistan, Paris Turu, Turizm Haberleri, Turizsm Gazetesi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları