Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hint okyanusunun cennet noktası Maldivlerin en iyi oteli LUX* Maldives seçildi / Turizm Haberleri

19 Şubat, 2014 | 14:36

LUX-Maldives-hotel-13

Hint okyanusundaki turizm cenneti Maldivler de her yıl düzenlenen Uluslararası Maldivler seyahat ödülünü bu yıl da Beach Resort LUX* oteli kazandı.

Maldivlerin başkenti Male’de düzenlenen törende LUX* Maldives oteli yedi restoranı, su altı su üstü dalış sporları, barları, içki çeşitliliği, kaliteli şarap seçimleri, çevre gezileri ve herşey dahil sistemindeki üstünlüğü le 118 oteli geride bırakarak Maldiv adalarının en iyi oteli seçildi.

LUX-Maldives-hotel-16

Maldiv takım adalarının en köklü herşey dahil oteli olan LUX* Maldives otelinin genel müdürü Dominik Ruhl Seyahat ödülünü aldıktan sonra yaptığı konuşmada ” Amacımız Maldivlere gelen konuklarımıza bu adanın en güzel deneyimlerini kaliteli bir şekilde yaşatmaktır ” açıklamasını yaptı.

Ödül töreninin ardından LUX* Maldives otelinin palmiye korusunda Disko topları ve ünlü Londra’lı DJ Ben Bridgewater’ın müziği eşliğinde sabaha kadar parti yapıldı.

LUX-Maldives-Hotel-11

Turizm sezonunu kutlayan LUX* Maldives oteli bu yıl programlarına Hazine Avı ve kum oyunları gibi yeni ve eğlenceli interaktif oyunlar dahil etti. Otelde aktiviteler düzenleneceği sırada her an çalışan ızgara , açık büfeler , ve içecek serviside yapılıyor olacak.

LUX-Maldives-hotel-15

LUX* Maldives oteli SPA, Deniz Biyolojisi Merkezi, Dalış Okulu, çevre gezileri, Vizyon filmleri oynatan açıkhava sinema gösterileri ve interaktif oyunları ile dinlenmenin yanında diğer Maldiv otellerinden farklı olarak eğlenceyi de size sunuyor

Lux-Maldives-Hotel-12

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cennet Maldivler, Hint Okyanusu, LUX* Maldives, LUX* Maldives En İyi Otel, LUX* Maldives Oteli, LUX* Maldives Turizm, Maldiv Adaları, Maldiv Adaları Haberleri, Maldiv Adaları Turizm, Maldivler, Maldivler En İyi Otel LUX* Maldives, maldivler haberleri, Maldivler Turizm, Maldivler Turizm Haberleri, Maldivlerin En İyi Oteli, Turizm Cenneti Maldivler, Turizm Haberleri, Turizm LUX* Maldives Oteli, Turizm Maldivler,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları