Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hint Okyanusu’nda unutulmaz bir golf deneyimi

31 Ağustos, 2015 | 11:56

Constance Hotels golf Maldivler ve Seyşeller gibi tropik adalarda 7 oteliyle hizmet veren Constance Hotels & Resort,  golf tutkunlarına unutamayacakları bir tatil fırsatı veriyor.

Cennet adalar olarak bilinen Maldivler, Seyşeller, Madagascar ve Mauritius bölgelerinde konumlanan ve 7 oteli ile benzersiz bir tatil sunan Constance Hotels & Resort ’da golf tutkunlarını unutulmaz bir deneyim bekliyor.

Constance Hotels seyseller Hint Okyanusu’nun çarpıcı plajları ve okyanus boyunca uzanan nefes kesen dağ manzaraları arasında 18 delikli golf sahasına sahip Constance Hotels&Resorts golf tutkunları için ideal bir yer olmanın yanı sıra misafirlerine ayrıcalıklı ve eşsiz bir tatil seçeneği de sunuyor.

Golf Keyfi

Constance Otelciliğin Gururu Golf Sahaları

Hint Okyanusunda 7 adet tesisi bulunan Constance Otelleri ’nin Seyşeller ve Mauritius ’daki otellerinde yer alan tesisleri Dünya golfçülerinin önemli uğrak merkezleridir.

Seyşeller

Constance Lemuria, Seyşeller ’in tek 18 delikli golf sahasıdır. Yeşil teraslar şeklinde yükselerek ilerleyen sahada, birbirinden güzel manzaraları ardı ardına sıralanmaktadır. 15 nolu deliğin manzarasını, golf oynamasanız bile mutlak görmek gerekli. “Anse Georgette” koyunu tümüyle seyredebileceğiniz bu nokta ya Seyşeller -in en güzel manzarası diyebiliriz.

Constance Hotels golf turu

Robert De Niro’dan Bill Clinton’a kadar pek çok ünlünün de oynadığı bu saha, golf severlerin vazgeçemediği adresler arasındadır. Saha Rodney Wright ve Marc Antoine Farry tarafından dizayn edilmiş ve 70 par lıdır.

Mauritius

Constance Belle Mare Plage Golf Sahası, 18 delikli olup Mauritius ’un en önemli sahasıdır. Aynı zamanda doğal bir park içinde yer alan sahada MCB Dünya şampiyonası ve European Senior Turnuvası’nın finali yapılmaktadır.

Tavus kuşları, sincaplar, geyiklerle birlikte palmiyeler ve okaliptüs ağaçları arasında zevkli saatler geçirerek 18 deliği tamamlarken zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Rodney Wright ve Petter Allis tarafından dizayn edilmiş saha, 71 par lıdır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Constance Hotels, Constance Hotels & Resort, Constance Hotels golf, Constance Hotels Maldivler, Constance Hotels mauritius, Constance Hotels seyşeller, Constance Lemuria, Constance Otelleri, Hint Okyanusu, Maldivler, Seyşeller,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları