Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Hindistan ve Maldivler’in iyi ilişkileri devam edecek”

13 Kasım, 2014 | 10:26

Hindistan

Hindistan Cumhurbaşkanı Pranab Mukherjee, Maldivler‘in Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayarak iki ülke ve halkları arasındaki iyi ilişkilerin ilerleyen yıllarda artarak devam edeceğini söyledi.

Maldivler‘de 11 Kasım’da kutlanan Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Maldivler hükümetine kutlama mesajı gönderen Mukherjee, Hindistan-Maldivler ilişkilerinin önümüzdeki yıllarda büyümeye ve güçlenmeye devam edeceğinden emin olduğunu kaydetti.

Maldivler Devlet BaşkanıAbdulla Yameen de yayınladığı mesajda Hindistan Cumhurbaşkanı Mukherjee’ye sıcak mesajları için teşekkür etti.

Hindistan ve Maldivler bu yıl ayrıca iki ülke arasında diplomatik ilişkilerin kurulmasının 50. yılını kutluyor.

Dünyanın en güzel adalarına ev sahipliği yapan Hint Okyanusu’nun incisi Maldivler Video Görüntüleri

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
11 kasım, dünyanın en güzel adaları, Hindistan, hindistan cumhurbaşkanı, hindistan maldivler, hindistan maldivler video, hint okyanusu video, maldiv video görüntüleri, Maldivler, maldivler cumhuriyet bayramı, maldivler cumhuriyeti, maldivler hindistan, maldivler video, maldivler video görüntüleri,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları