Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hindistan’da uçak seferlerinde gecikmeler yaşandı

29 Aralık, 2010 | 12:08

Hindistan’da yoğun sis nedeniyle uçak seferlerinde gecikmeler yaşandı.

Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’de dünyanın en yoğun havaalanlarından olan İndira Gandi Uluslararası Havaalanı’nda sis nedeniyle yüzden fazla uluslararası seferde gecikme yaşandı.

Görüş mesafesinin Cumartesi gününden beri 200 metrenin altına düşmesinden sonra birçok uluslararası ve iç hat seferlerinde gecikmeler yaşanırken çok sayıda yolcu havaalanında beklemek zorunda kaldı.

Hafta sonundan beri 300’e yakın seferin sisten dolayı gecikmeli yapıldığı bildirilirken, iptal edilen seferin olmadığı kaydedildi. Yolcuları mağdur olan birçok uluslararası hava yolu firması ise hiçbir açıklama yapmadı.

Özellikle ABD ve Avrupa’da çok sert geçen kış şartlarından dolayı da bu yönlere yapılacak birçok uçuş iptal edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Sis, Hindistan, Hindistan Seferleri, Hindistan Sis, Hindistan Uçak Seferleri, İndira Gandi Uluslararası Havaalanı, Yeni Delhi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları