Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hindistan’da Türkiye temalı turizm çalıştayı düzenlendi

08 Ekim, 2015 | 07:49

Türkiye Temalı Turizm Çalıştayı Kültür ve Turizm Bakanlığı, THY ve TÜRSAB işbirliğinde Hindistan’ın Yeni Delhi şehrinde Türkiye Temalı Turizm Çalıştayı düzenlendi.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türk Hava Yolları’nın ortaklaşa düzenlediği Türkiye Temalı Turizm Çalıştayı ve B2B görüşmeleri Hindistan’ın Yeni Delhi şehrinde yapıldı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ortadoğu, Afrika ve Türki Cumhuriyetler Koordinatörü Özgür Aytürk, Yeni Delhi Büyükelçisi Burak Akçapar, THY Kuzey & Doğu Hindistan Müdürü Özer Güler, etkinliğe konuşmacı olarak katıldılar.

Etkinlikte ayrıca TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Departmanı’ndan Gülberk Aşyapar, ülkemiz turizm potansiyeli, Türkiye – Hindistan arasındaki Turizm İlişkileri ve Hindistan ile işbirliği alanları üzerine bir sunum gerçekleştirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hindistan, Kültür ve Turizm Bakanlığı, THY, Turizm Çalıştayı, Turizm Çalıştayı hindistan, Türsab, Yeni Delhi, Yeni Delhi hindistan,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları