Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hindistan’da Türkiye temalı turizm çalıştayı düzenlendi

08 Ekim, 2015 | 07:49

Türkiye Temalı Turizm Çalıştayı Kültür ve Turizm Bakanlığı, THY ve TÜRSAB işbirliğinde Hindistan’ın Yeni Delhi şehrinde Türkiye Temalı Turizm Çalıştayı düzenlendi.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türk Hava Yolları’nın ortaklaşa düzenlediği Türkiye Temalı Turizm Çalıştayı ve B2B görüşmeleri Hindistan’ın Yeni Delhi şehrinde yapıldı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ortadoğu, Afrika ve Türki Cumhuriyetler Koordinatörü Özgür Aytürk, Yeni Delhi Büyükelçisi Burak Akçapar, THY Kuzey & Doğu Hindistan Müdürü Özer Güler, etkinliğe konuşmacı olarak katıldılar.

Etkinlikte ayrıca TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Departmanı’ndan Gülberk Aşyapar, ülkemiz turizm potansiyeli, Türkiye – Hindistan arasındaki Turizm İlişkileri ve Hindistan ile işbirliği alanları üzerine bir sunum gerçekleştirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hindistan, Kültür ve Turizm Bakanlığı, THY, Turizm Çalıştayı, Turizm Çalıştayı hindistan, Türsab, Yeni Delhi, Yeni Delhi hindistan,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları