Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hindistan Surajkund El Sanatları Festivali yoğun ilgi gördü

11 Mart, 2016 | 15:13

Hindistan Surajkund El Sanatları Festivali Dünyanın en renki ülkesi Hindistan’da festivallerin ardı arkası kesilmiyor / Hindistan Surajkund El Sanatları Festivali yoğun ilgi gördü

Asya’nın tarihi ve kültürel zenginliklerinin en belirgin olduğu ülkelerden Hindistan, dünyanın dört bir yanından milyonlarca turisti kendine çekmeyi başarıyor. Her insanın hayatında en az bir kez görmesi gereken yerlerden olan Hindistan’ın bu kadar ilgi çekici olmasında renkli festivallerin etkisi azımsanmayacak kadar büyük önem taşıyor.

Hindistan Surajkund El Sanatları Festivali

İşte onlardan yalnızca biri Uluslararası Surajkund El Sanatları Festivali. Hindistan’da bu yıl 30’uncu kez düzenlenen ve 23 ülkenin katıldığı festivale ilgi her yıl olduğu gibi yine yoğundu.

EN POPÜLER 10 HİNDİSTAN FESTİVALİ TIKLAYIN

Hindistan Surajkund El Sanatları Festivali

Katılımcı ülkelerin kendi kültürlerine ait el sanatlarını ve danslarını yansıttığı Uluslararası Surajkund El Sanatları Festivali, Haryana eyaletinde 15 gün boyunca ziyaretçilerini ağırladı. Başkent Yeni Delhi’ye 8 kilometre mesafedeki Surajkund Mela kasabasında gerçekleşen festivale 10 milyon kişinin katılıldığı bildirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hindistan, Hindistan festivalleri, Hindistan gezisi, Hindistan turu, Hindistan Yeni Delhi, Surajkund El Sanatları Festivali, Surajkund Mela,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları