Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hindistan Surajkund El Sanatları Festivali yoğun ilgi gördü

11 Mart, 2016 | 15:13

Hindistan Surajkund El Sanatları Festivali Dünyanın en renki ülkesi Hindistan’da festivallerin ardı arkası kesilmiyor / Hindistan Surajkund El Sanatları Festivali yoğun ilgi gördü

Asya’nın tarihi ve kültürel zenginliklerinin en belirgin olduğu ülkelerden Hindistan, dünyanın dört bir yanından milyonlarca turisti kendine çekmeyi başarıyor. Her insanın hayatında en az bir kez görmesi gereken yerlerden olan Hindistan’ın bu kadar ilgi çekici olmasında renkli festivallerin etkisi azımsanmayacak kadar büyük önem taşıyor.

Hindistan Surajkund El Sanatları Festivali

İşte onlardan yalnızca biri Uluslararası Surajkund El Sanatları Festivali. Hindistan’da bu yıl 30’uncu kez düzenlenen ve 23 ülkenin katıldığı festivale ilgi her yıl olduğu gibi yine yoğundu.

EN POPÜLER 10 HİNDİSTAN FESTİVALİ TIKLAYIN

Hindistan Surajkund El Sanatları Festivali

Katılımcı ülkelerin kendi kültürlerine ait el sanatlarını ve danslarını yansıttığı Uluslararası Surajkund El Sanatları Festivali, Haryana eyaletinde 15 gün boyunca ziyaretçilerini ağırladı. Başkent Yeni Delhi’ye 8 kilometre mesafedeki Surajkund Mela kasabasında gerçekleşen festivale 10 milyon kişinin katılıldığı bildirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hindistan, Hindistan festivalleri, Hindistan gezisi, Hindistan turu, Hindistan Yeni Delhi, Surajkund El Sanatları Festivali, Surajkund Mela,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları