Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hindistan sinemasının efsanesinden Maldivler’de dev parti

04 Ekim, 2017 | 12:38

Bir dönem milletvekilliği de yapan Hindistan sinemasının yaşayan efsanesi Amitabh Bachchan, 75. doğum gününü ailesi ile birlikte Maldivler’de kutlayacak.

Amitabh Bachchan, 75. yaş gününü Maldivler’de ailesiyle birlikte kutlamayı ve arkadaşlarına büyük bir parti vermeyi planlıyor. Hindistan basınında daha önce yer alan haberlere göre Bachchan, arkadaşlarına bir akşam yemeği vererek sade bir şekilde doğum gününü geçirecekti.

Ancak süperstarın ismi açıklanmayan bir arkadaşı Hindistan’ın önemli bir gazetesine verdiği demeçte “Shweta Bachchan Nanda ve çocukları Navya Naveli ve Agastya’nın da aralarında bulunduğu Bachchan klanının tamamı 10 Ekim’de Maldivler’e gidecek. Abhishek ve Aishwarya bir haftalık bir kutlama planladı ve 11 Ekim’deki doğum gününde havai fişek gösterisinin de bulunduğu büyük bir parti yapılacak” dedi.

Haberde, Bachchan ailesinin, geçmişte yaptığı Maldivler tatilini çok sevdikleri ve doğum günü için de yine bu ülkeyi seçtikleri belirtilirken, 1 haftalık kutlamalarda yat partisinin de yer alacağı bildirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amitabh Bachchan, Bollywood, Maldivler,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları