Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hindistan renkleri büyüledi

19 Mayıs, 2016 | 09:09

Hindistan renkleri büyüledi

Devlet Tiyatroları Uluslararası Tiyatro Festivali açılışında sahne alan Taj Express, Hindistan renklerini Antalya’ya taşıdı.

Antalya’da bu yıl 7. kez düzenlenen Devlet Tiyatroları Uluslararası Tiyatro Festivali, Hindistan Taj Express grubunun muhteşem şovu ile başladı.

Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinlikte, gurubun sahnelediği Bollywood Müzikali, izleyicilerden tam not aldı. Uzun bir geçmişe ve ilgi çekici bir kültüre sahip Hindistan’ın tüm renkleri Taj Express’in büyüleyici gösterisiyle seyirciyi kendine hayran bıraktı.

26 kişilik gösteri ekibi, binlerce renkli kostüm ve aksesuarla Hindistan’da yaşanmış destansı bir aşkı konu alan hikayeyi, Bollywood kültürüyle harmanlayıp sanatseverlerin beğenisine sundu. Hindistan’a gelen bir gazetecinin ülkenin tüm renklerini keşfetmek için çıktığı tren yolculuğu ve Hindistan’da aradığı aşkı bulma arzusunu anlatan hikaye, Bollywood tarzı muhteşem bir düğünle son buluyor.

Gösterinin ardından Antalya seyircisinin dakikalarca alkışladığı grup, sahne şovlarıyla Hindistan kültürünü yakından tanımak isteyenler için güzel bir fırsat sundu. Taj Express, festivalin geçtiğimiz yılki açılışında da sahne almış ve yine seyircide aynı izleri bırakmıştı.

Devlet Tiyatroları Uluslararası Tiyatro Festivali, 27 Mayıs Cuma akşamı sona erecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Bollywood, Bollywood Müzikali, Hindistan, Taj Express, Tiyatro festivali,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları