Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hindistan Kabile Turizmine Yeniden İzin Verdi, Turist Sayısı Arttı

03 Mart, 2017 | 12:43

Hindistan Kabile Turizmine Yeniden İzin Verdi, Turist Sayısı Arttı

Hindistan yönetiminin geçtiğimiz yıl kabile turizmine yeniden izin vermesiyle ülkeye gelen turist sayısı arttı.

Hindistan’da geçen yıl alınan kararla kabile turizmine tekrar izin verildi. Genellikle farklı bir kültürü tanıma ve yeni heyecanlar arayanların tercih ettiği Hindistan kabile turları, ülkeye olan ilgiyi bir hayli artırmış durumda.

hindistan kabile turizmi

Kabile turizminin önünü yeniden açan Hindistan, bu kararın meyvelerini topladı. Sadece kabile turizmi için Hindistan ‘a giden turist sayısında hatırı sayılacak değerde artış sağlandı.

Hindistan Kabile Turizmi

Nüfusun 8.6’sı kabilelerden oluşan Hindistan ‘da Odisha eyaletindeki Bonda ve Dongaria kabileleri önde gelen kabileler arasında. Özellikle kadınların burunlarına taktıkları aksesuarlar, turistlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Hindistan hükümeti, kabilelerin kendi yaşam formunu bozması nedeniyle ülkedeki kabile turizmini yasaklamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hindistan, Kabile Turizmi,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları