Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hindistan Kabile Turizmine Yeniden İzin Verdi, Turist Sayısı Arttı

03 Mart, 2017 | 12:43

Hindistan Kabile Turizmine Yeniden İzin Verdi, Turist Sayısı Arttı

Hindistan yönetiminin geçtiğimiz yıl kabile turizmine yeniden izin vermesiyle ülkeye gelen turist sayısı arttı.

Hindistan’da geçen yıl alınan kararla kabile turizmine tekrar izin verildi. Genellikle farklı bir kültürü tanıma ve yeni heyecanlar arayanların tercih ettiği Hindistan kabile turları, ülkeye olan ilgiyi bir hayli artırmış durumda.

hindistan kabile turizmi

Kabile turizminin önünü yeniden açan Hindistan, bu kararın meyvelerini topladı. Sadece kabile turizmi için Hindistan ‘a giden turist sayısında hatırı sayılacak değerde artış sağlandı.

Hindistan Kabile Turizmi

Nüfusun 8.6’sı kabilelerden oluşan Hindistan ‘da Odisha eyaletindeki Bonda ve Dongaria kabileleri önde gelen kabileler arasında. Özellikle kadınların burunlarına taktıkları aksesuarlar, turistlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Hindistan hükümeti, kabilelerin kendi yaşam formunu bozması nedeniyle ülkedeki kabile turizmini yasaklamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hindistan, Kabile Turizmi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları