Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hindistan’da işçilere bir günlük film izni

21 Temmuz, 2016 | 08:17

Rajinikanth-kabali Hindistan’da çok sayıda iş yeri, ünlü oyuncu Rajinikanth’ın yeni filmi Kabali’yi seyretmeleri için çalışanlarına izin verdi.

Hindistan’ın güneyinde bulunan Bangalore ve Chennai kentlerindeki işverenler, ünlü Hint oyuncu Rajinikanth’ın Cuma günü vizyona girecek yeni filmi Kabali için ilginç bir uygulamaya imza attı.

İşverenler, Hindistan’da 12 ayrı salonda vizyona girecek Kabali filmini izlemeleri için çalışanlarına izin verdiler. BBC’nin haberine göre, söz konusu karar, çalışanların arayıp hasta olduklarını söylemelerini, telefonlarını kapatmalarını ya da mazeretsiz işe gelmemelerini önlemek adına alındı.

Kariyerine otobüs şoförü olarak başlayan 65 yaşındaki Rajinikanth, oyunculuk diploması aldıktan sonra Hindistan’ın en çok kazanan oyuncularından biri olmayı başardı.

Bugüne kadar 170’in üzerinde filmde rol alan usta oyuncunun yeni filmi Kabali, bir mafya babasını konu alıyor. Filmin TV gösterim hakkı, 30 milyon dolara satıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hindistan, Hindistan filmleri, Hindistan tatil, Kabali, Kabali filmi, Rajinikanth, Rajinikanth kimdir,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları