Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hindistan havacılık sektöründe büyümeyi devam ediyor

21 Temmuz, 2016 | 15:23

hindistan

Her alanda büyümeye devam Hindistan, 250 milyar dolar değerinde uçak alacak

Turizm açısından oldukça iyi bir dönem yaşayan Hindistan, havacılık sektöründe de büyümeye devam ediyor. Uçak üreticisi Boeing’in raporuna göre Hindistan 20 yıllık bir süreçte 265 milyar dolar değerinde 1850 uçağa ihtiyaç duyacak.

Boeing Ticari Uçaklar Asya-Pasifik ve Hindistan pazarından sorumlu başkan yardımcısı Dinesh Keskar, Hindistan’ın şuanda dünya üzerinde iç hat trafiği en hızlı büyüyen ülke olduğunu vurgulayarak bu sektörün önüne açacak bazı yasal düzenlemeler yapacağı taktirde büyüyemelerini daha da arttırabileceğini belirtti. Keskar, Boeing’in 737 ve 737Max serisinin bu pazarda yoğun rağbet görecek uçaklar olmaya devam edeceğini kaydetti.

Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği (IATA) rakamları da Hindistan’nın havacılıkta en hızlı büyüyen ülkelerden biri oduğunu gösteriyor. Hindistan’da iç hatlarda yılda geçen yolcu sayısı ise 300 milyon.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havacılık sektörü, Hindistan, Turizm, Uçak,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları