Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Farklı bir coğrafyada Yılbaşı! Hindistan ve Goa Adası Yılbaşı Turları

29 Kasım, 2014 | 13:05

Müzikleri ve filmleri ile milyonları cezbeden Hindistan, 2015 yılbaşı turlarının da cazibe merkezi haline geldi.

Muhteşem doğası, binlerce yıllık kültürü ve çeşitli etkinlik alternatifleri ile Hindistan Yılbaşı Turları farkı bir deneyim için bire bir. Egzotik ve el değmemiş doğası ile kendine hayran bırakan Hindistan, klasikleşen yılbaşı ışık gösterileri ve havai fişek şovları ile kendinizi bam başka bir dünya içinde bulmanıza neden oluyor.

goa-island-jet-ski Bar, diskotek, kumarhane ve bir çok gece kulübünün bulunduğu Hindistan’da, Yılbaşı eğlenceleri ile kendinizden geçmeye hazır olun. Hindistan’ın en önemli turistik merkezlerinden biri olan Goa, yılbaşı turlarının da gözdelerinden. Renkli gece hayatı bilinen ile Goa’da, turistler için bir çok etkinlik düzenleniyor. Eğlencenin sabahın ilk ışıklarına kadar sürdüğü Goa, barlar, gece kulüpleri ve kumarhaneleri ile ünlü.

Goa Yılbaşı turlarını tercih eden seyahatseverler renkli gece hayatının yanında gündüzleri pek çok spor aktivitesine de katılabiliyor. Noel döneminde deniz suyu sıcaklığının 25-30 derecelerde değiştiği Goa Adasında, dalış yapmak mümkün oluyor. Şehir, yeni yıla Goa’da sporla içi içe girmek isteyenler için Jet-ski, yamaç paraşütü ve daha pek çok extreme spor imkanı sunuyor.

GOA ADASI YILBAŞI TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Pek çok kültüre ev sahipliği yapmış Hindistan’da pek çok dini ve kültürel yapı bulunuyor. Goa Adası ise daha çok müze ve sanat galeri ile dikkat çekiyor. El sanatlarının ön plana çıktığı Hindistan’da alışveriş için çok fazla seçenek bulunuyor. Özellikle Goa Adası, sevdiklerinize yeni yıl hediyesi almak için biçilmiş kaftan. Masa lambaları, dini objeler, heykeller , dekoratif eşyalar, Goa’ya özgü seramikler ve daha fazlası ….

Tamamıyla el yapımı olan bu ürünleri bulabileceğiniz pazarlar Hindistan’da sizleri bekliyor olacak.

Pek çok kültürden etkilenmiş Hindistan’ın mutfağı da kendisi gibi egzotik yemeklerle dolu. En çok balık ve pirinçle yapılan yemeklerin tüketildiği Hindistan’da Akdeniz mutfağının esintilerini göreceksiniz. Hindistan yılbaşı turları ile Goa adası’nda üretilen nefis şarapları ve Hindistan yapımı likörü de tatma fırsatını olacak.

HİNDİSTAN YILBAŞI TURLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Goa Adası, Goa Adası hindistan, Goa Adası neler yapılır, Goa Adası nerede, Goa Adası Yılbaşı, Goa Adası Yılbaşı Turları, Goa Yılbaşı, Hindistan, Hindistan dini, Hindistan eğlence, Hindistan gece hayatı, Hindistan goa, Hindistan goa adası, Hindistan müzikleri, Hindistan turu, Hindistan yılbaşı, Hindistan Yılbaşı Turları, Yılbaşı Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları