Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hindistan fotoğraçılık turları Delhi,Agra ve Jaipur ile adeta büyülüyor

24 Ekim, 2015 | 16:04

hindistan-fotografcilik-turlari-delhi-agra-jaipur-fotografcilik-turlari

Hindistan hayatınızın her anında sizi etkileyecek nüansları sunmakla ön plana çıkan,belkide görüp görebileceğiniz en nev-i şahsına münhasır olarak tanımlayabileceğimiz ülke olarak gözümüze çarpıyor.

Tam da bu noktada yine kendine has özellikleriyle ön plana çıkan Hindistan’da fotoğrafa dair hissedilen değerler ön plana çıkıyor.Eski Delhi,Jaipur bölgelerin fotoğrafseverlerin akınına uğruyor.
Unesco Dünya Mirası içerisinde yer edeninen yapılar olan,Mahatma Ghandi için yapılan Raj Ghat,Cuma Camisinin olduğu bölgelerle beraber Chandini Chowk olarak bilinen muhitler adeta deklanşör aşındıran yerler olarak fotoğrafseverlerin gönlünde taht kuruyor.

hindistan-fotografcilik-turlari-delhi-agra-jaipur-fotografcilik-turlari (4)
Jaipur bölgesinde tarihsel olarak önplana çıkan Hint Kapısı mimarisi,yine Unesco değerleri listesinde olan Qutb Minar ve Hint restoranlarının sıralandığı caddelerin oluşturduğu enstantenelerle,halkın giydiği kıyafetler,sokaklardaki yapılar ve aktüel yaşam adeta fotoğrafçıların aradığı ışığı servis ediyor.

İşte Hindistan Delhi ve Jaipur Fotoğrafçılık Turları
Jaipur’da Maota Gölü,Amber Kalesi ve Niwas Bahçeleri ve son olarak Agra’da ki yaplarla,Varanasi ve Ganj Nehri’nin uzanışı gün batımına karşı bir ömür arşivlenip sergilenmeye hazır fotoğraflar için tabir-i caizse bulunmaz Hint kuşamı olarak niteleyebileceğimiz fotoğraflarıda yanında getiriyor.
Tac Mahal’i fotoğraflamaksa hiç kimseye nasip olmayacak bir realiteyide sunmakla kalmıyor,hem gezmek hem tatil hem de hayat tutkunuzla sizi cezbedecek adrenalini salgılatıyor.

hindistan-fotografcilik-turlari-delhi-agra-jaipur-fotografcilik-turlari1
Geriye ne mi kalıyor? Hindistanın bu eşsiz fotoğrafcılık turlarına katılarak ölümsüz anları deklanşörünüz objektifiniz lensiniz ve yol arkadaşlarınızla fotoğraflamak…
Hint halkının ayin törenlerinde giydikleri yerel kıyafetlerle,hareket ediş şekillerindeki enstantaneyi yakalamaksa ana yemeğin üstüne kadayıf tadında boynunuzdaki makinanın hakkını vermeye eşdeğer kalıyor.
İşte Hindistan Delhi ve Jaipur Fotoğrafçılık Turları

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
agra, Delhi, fotoğrafçılık, hidistan fotoğraf, Hindistan, hindistan fotoğrafçılık turları, Hindistan turları, jaipur, tac mahal, tour, Tur, Yeni Delhi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları