Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hindistan Denizcilik Zirvesi Mumbai’de gerçekleşecek

22 Mart, 2016 | 09:45

Hindistan Denizcilik Zirvesi Mumbai Hindistan Denizcilik Zirvesi, 14-16 Nisan tarihlerinde Mumbai’de gerçekleşecek.

Hindistan Gemicilik Bakanlığı tarafından organize edilen Maritime India Summer 2016 (Hindistan Denizcilik Zirvesi), 14-16 Nisan 2016 tarihlerinde Mumbai’de bilinen adıyla Bombay’da düzenlenecek.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, etkinliğin açılışının 14 Nisan’da Hindistan Başbakanı Narendra Modi tarafından yapılacağı belirtildi.

Hindistan Ankara Büyükelçiliği ise sanayi odalarına gönderdiği yazıda, Hindistan ve Türkiye’nin son derece iyi ekonomik-ticari ilişkileri olduğuna dikkat çekerek sektörde hizmet veren kuruluşları zirveye davet etti.

Büyükelçiliğin açıklamasında, Zirvenin gemi dizaynı, ekipman imalatı gemi yapımı ve gemi tamiri konularında iki ülke arasında yeni işbirliklerine imkan verebileceğine vurgu yapıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hindistan, Hindistan Ankara Büyükelçiliği, Hindistan Başbakanı, Hindistan Denizcilik Zirvesi, Hindistan gemi, Mumbai, Mumbai hindistan, Narendra Modi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları