Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hindistan Başbakanı binlerce kişiye yoga yaptırdı

21 Haziran, 2016 | 08:25

Hindistan Başbakanı binlerce kişiye yoga yaptırdı Hindistan Başbakanı Narendra Modi, başkent Yeni Delhi’de toplanan yaklaşık 30 bin kişiye yoga yaptırdı.

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu kararıyla ilan edilen 21 Haziran Uluslararası Yoga Günü, bu yıl ikinci kez kutlanıyor. Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 200’e yakın sayıda ülkede bugün çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Hindistan Başbakanı binlerce kişiye yoga yaptırdı

Yoga’nın doğum yeri Hindistan ise dün büyük bir organizasyona sahne oldu. Başbakan Narendra Modi, başkent Yeni Delhi’de bir araya gelen 30 bin kişiye aynı anda yoga yaptırdı.

Büyüyen yoga endüstrisinden daha büyük bir pay almak isteyen Hindistan, geçtiğimiz günlerde yeni bir düzenlemeyle ziyaretçilere turist vizesi verilmesini sağlayan aktiviteler arasına ‘kısa süreli yoga eğitimi’ ve ‘kısa süreli medikal tedavi görmeyi’ de eklemişti.

Sağlık & Yeni Yaşam Stili Kazanmak İsteyenler İçin Hindistan Yoga Turları Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hindistan, hindistan yoga, Narendra Modi, Narendra Modi yoga, Yeni Delhi, yoga, Yoga turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları