Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Eşsiz bir tatil deneyimi: Hindistan ağaç ev otelleri

18 Mayıs, 2016 | 07:43

Hindistan ağaç ev otelleri

Bir doğa aşığıysanız ve farklı coğrafyalara seyahat etmeyi seviyorsanız, Hindistan ağaç ev otellerinde geçireceğiniz tatil tam da aradığınız şey…

Hep ağaç bir evde yaşamak düşüncesine sahiptiniz ancak henüz bu düşüncenizi hayata geçiremediniz mi? Ya da bir destinasyonda bu şansı yakaladınız ve başka bir yerde de aynı tecrübeyi yaşamak mı istiyorsunuz? Macera dolu ve romantik görünen ağaç evler gerçekten sizi büyüleyecek bir çok özelliğe sahip. Bir ağaç evde yaşamak size peri masalındasınız hissini verir. Bu deneyim için dünya üzerindeki en doğru adres kuşkusuz ki Hindistan…

Hindistan ağaç ev

Sizler için dünyanın en renkli ve egzotik ülkesi Hindistan’daki ağaç ev konseptli otelleri tüm özellikleriyle inceledik. Öncelikle şunu belirtelim Hindistan’daki her bir ağaç ev oteli sizinle sonsuza dek yaşayacak farklı deneyimler sunuyor.

hindistan-agac-ev-otelleri

Hindistan’ın bir çok farklı bölgesinde konumlanan ağaç ev otellerinde, komşunuz olan kuşların balkonunuzda size vereceği eşsiz konserler hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tecrübe olacak. Hindistan yağmur ormanlarında gizlenen metrelerce yükseklikteki ağaç evler, özelikle romantik bir balayı tatili geçirmek isteyen çiftler için heyecan verici ve rüya gibi bir konaklama fırsatı sunuyor.

hindistan-jaipur-agac-ev

Büyük şehirlerin gürültüsünden mi sıkıldınız, yoğun ve stresli bir iş hayatınız mı var? Hindistan ağaç evleri tüm bu yoğunluktan çıkıp biraz olsun rahatlamak için adeta biçilmiş kaftan. Birbirinden özel ağaç evlerin balkonuna oturup büyüleyici panoramik manzaralar eşliğinde Hindistan’a özgü yemeklerin tadına bakmak ve açık gökyüzünde yıldızları seyretmek hayatınızda bir kez olsun yapmanız gereken şeylerden.

tree-house-resort

Oksijeni bol temiz bir havayla yatağa girdiğinizi, sabah olduğunda ise nazikçe yüzünüzü okşayan bir sis ve kuş cıvıltılarıyla uyandığınızı hayal edin. Hindistan ağaç ev otellerinde tüm bunlar hayal olmaktan daha öteye gidiyor ve keyif alacağınız lüks bir tatile dönüşüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adalar Balayı, ağaç ev otelleri, ağaç evler, Goa Adası hindistan, Goa Balayı, Hindistan, Hindistan ağaç evler, Hindistan otelleri, Hindistan turları, hint düğünü, Hint mutfağı, yurt dışı balayı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları