Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hindistan 3D sanat müzesine hoş geldiniz!

25 Mayıs, 2016 | 08:08

Hindistan 3D sanat müzesi

Hindistan’ın Chennai kentinde Click Art Müzesi tarafından açılan 3D sanat müzesi ziyaretçi akınına uğruyor.

3D sanat olarak bilinen yöntemle yapılmış 24 eserin yer aldığı müze, üç yıllık yoğun bir çalışma neticesinde kuruldu. Çalışmaların sahibi Hintli A.P. Shreethar, müzeye kamuoyunun bu kadar yoğun ilgi göstereceğini düşünmediğini belirtirken bu başarının büyük bölümünü sosyal medyaya borçlu olduğunu söyledi.

Hindistan 3D sanat müzesi

Usta sanatçı yediden yetmişe tüm ziyaretçilerin ilgisini çeken 3D çizimlerini bir ila iki haftalık bir sürede yaptığını belirtiyor. Müzeye gelen ziyaretçiler, birbirinden renkli ve yaratıcı 3D çalışmalarla bol bol fotoğraf çekinip o anı ölümsüzleştiriyorlar.

Hindistan 3D sanat müzesi

Müze ve çalışmaları hakkında konuşan Shreethar, “İlginin nedeninin insanların kendilerini resimlerin bir parçası olarak görmesi olduğunu düşünüyorum. Çizimlerin önüne geçtiklerinde onlardan bir farklı olmadıklarını hissediyorlar. Sıradan tabloların ise yalnızca fotoğrafları çekilir. Başarı öyküsünün arkasında yatan bu” ifadelerini kullandı (Sputnik).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
3D müze, 3D sanat müzesi, Chennai, Click Art, Click Art hindistan, hindistan müze, Hindistan turu,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları